» »

Problem z Hitachijem 120 Gb ATA, 7k250 serija.

Problem z Hitachijem 120 Gb ATA, 7k250 serija.

InDiGo ::

Lep pozdrav.

Danes sem sel v Jae po nakupih in vidim akcijo, za zgoraj omenjeni Hitachijev disk (13.990 sit). Seveda, sem ga takoj vzel, saj se taksna akcija malokdaj ponudi. No, problem se je zacel, ko pridem domov. Nastavim master-slave jumper, v biosu je disk prepoznan ... ampak sokiralo me je, ko sem zagledal njegovo velikost. 33,8 Gb oz nekaj manj. Kolikor sem se pozanimal v medmrezju, naj bi 7k250 serija imela problematiko v inkopatibilnosti z AWARDOVIM biosem. Imam mamaplato Asus A7V600 in sem seveda nemudoma naredil bios update, v upanju, da bi mi tole odpravilo problem, vendar se lahko obrisem samo pod nos. Zanima me, ce ima kdo taksne probleme in ce ... kaj pri hudicu ste naredili ? Sam vidim samo eno opcijo : nesti disk nazaj in vzeti katerega drugega. :\ Naj se enkrat povem, da so bili jumperji pravilno nastavljeni, pravtako sem kable dobro pritrdil, update biosa naredil ... kaj vec pa mi ne pade na misel. Hvala za vase odgovore.

* LP *

5er--> ::

Jaz bi še enX pogleda, če nisi na jumperjih nastavil omejitev na 30GB... drugo pa mi ne pride na pamet

Shark-357 ::

a winse lahko naložiš?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne gre namestiti Windowsa + ne zažene trenutnega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514025 (3191) MasterKiD
»

Računalnik se noče ugasnit...

Oddelek: Operacijski sistemi
402299 (1846) AnotherMe
»

Kje do BIOS čipa ?

Oddelek: Strojna oprema
412622 (2076) Pyr0Beast
»

Kako preklopiti dodatni trdi disk na osebni računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
206866 (6549) JanezC
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261735 (1160) OChack

Več podobnih tem