» »

Ali se da dobit v SLO plato gigabyte 7DXR ali Abit KG7?

Ali se da dobit v SLO plato gigabyte 7DXR ali Abit KG7?

baghera ::

Kje bi lahko dobu ti omenjeni plati. Predvsem me zanima gigabytova 7DXR.

hvala

asPeteR ::

Ne da ne kot veliko stvari!

Menda da konec Augusta!!!!

No jaz grem v italijo po platko čez ene 3 dni, takrat jo dobijo, menda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bencin, dizel ali hibrid (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816359 (14121) neo5468
»

Software ali hardware?

Oddelek: Šola
61449 (1075) Netrunner
»

ipad ali iphone?

Oddelek: Pomoč in nasveti
225593 (5005) kuglvinkl
»

Navijanje ali ram ali CPU

Oddelek: Navijanje
61111 (1037) glinik
»

Ali moram menjat?

Oddelek: Kaj kupiti
51184 (1064) Tilen

Več podobnih tem