» »

Opravičilo

bastadu ::

Se mi zdi, da ma danes en cel kup strani probleme z dostopom:\

Primoz ::

Verjetno nepovezano ... tokrat je bila napaka IZKLJUČNO na naši strani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Poldi112 ::

Sicer vem da je skoraj brezupno, ampak bom vseeno vprasal. Kaj je bil vzrok?

Drugace pa tudi meni malo pocasi dela. Ampak verjetno je vzrok to da sem v win (pa ne tega kot provokacijo vzet - vem da se da nekaj z izmenjavo naredit, ampak se mi ne da s tem ukvarjat).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Primoz ::

Trenutno izmenjava cist v redu dela... možen razlog je preveč zasedena pipica v svet (iz sveta).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

HriBB ::

Pomoje da ma SiOL zadnje čase probleme z DNS strežnikom. Men kot po pravilu vsake 2-3 dni par uric net dela katastrofalno počasi (adsl1). Firefox tud po 20s išče domeno (resolving host). Poj dela vredu ker je zgleda naloudan v cache/temp kvapajestvem... Če par minutk pa spet isto počasi išče isto domeno (oz. katerokoli drugo). Download je pa skos do konca (125kb/s če je le mogoče).

Sori za mal oftopik :D

Glede izpada strani... jest se že veselim podobnih izpadov pri strani ki jo zdej izdelujem >:D
jaja

Jeebs ::

Men poleg S-T ni delala še Sup*nova, tko da sm kr presenečen, da je napaka bla izključno na S-T. BTW, ja vem, da so začel DDOS-at Sup*novo.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

OrlyTM ::

men tut cel kup strani dans cudno dela ... ah ja ... se dobr, da smo navajeni ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

pajac ::

Pa Loki-ja tudi.:(
HA!..Tega pa nima še nihče!! ;p

Mavrik ::

Ok... Keri se je spet prek kabla spotakno? :D
The truth is rarely pure and never simple.

mazy ::

heh men je sosed preseku kabl za telefon in nismo mev zdej 2 dni nč povezave v svet.
tak da nevem ka se je dogajal

Poldi112 ::

A namerno? >:D
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mazy ::

ah, dela bajto pa je neki kopu z kombinirku in pol vasi ni melo telefona.
je pa kr pasal se malo spočit od interneta

Jeebs ::

Jst sm pa mislu, da je hrček k goni kolo za elektriko poginu.>:D No ja, sej ko ga bo pobralo, z veseljem odstopim 2 morska prašička.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

BigWhale ::

Vsak hrcek ima tocno 11 zamenjav. Tako da morebitni pogin enega hrcka se ne pomeni izpada slotecha...

Vceraj je bil problem, ker je oskrbnik zivali prinesel pokvarjeno hrano, tako se je zgodilo, da je imelo 27 hrckov tako drisko, da so bili non stop na WCju,...