» »

Chudna fora

Chudna fora

hanuman ::

Neki so mi winsi zajebaval in sem si rekel, ahh bom pa na novo vse poinstaliral saj je ze cas. sformatiram vse postavim gor na novo in cez cas ugotovim, ko sem ze bil v novih 98 winsih da se mi monitor sam ugasa. Jasno odkorakam do power managamenta tam pa sploh nimam opcije turn off monitor. Chudno si mislim pol pa neki monitor zeza al kaj?!?:( Probam se druge setupe ala desktop,itd , itd pa ni nikjer turn off monitor samo turn off hard disk in pa system standby. Grem se enkrat chekirat kako je z monitorjem in ugotovim da se ugasa na 20 minut ko pa premaknem mis pa se prizge nazaj kot da bi bil turn off after 20 minutes ampak opcije ugasnit turn off monitor nimam. Se enkrat instaliram windovse tko da povozem stare in se ne zgodi nic. Monitor imam Samsung 19 in tudi driverje instalirane tako da mi ni jasno v cem je fora. Ker mi kar mal najeda ce se mi ugasa medtem ko nekam skocim. A gdo ve v cem je fora. Prej se mi to nikol ni zgodilo skoz sem imel in turn off harddisk in monitor zdaj pa nic vec:'(

Help please!!!
Quake or be Quaked
  • spremenilo: hanuman ()

random ::

"Stand by" ugasne tudi monitor.
Izklopi to moznost in poskusi se enkrat.
lp Badman

hanuman ::

sej mam stand by na never
Quake or be Quaked

TESKAn ::

Men se je tut to dogajal, pol sm pa na novo naložu winse...po moje je to kak bug. Ne vem, edini nasvet, ki ga lahko dam, je, da inštaliri tok cajta, dokler ne boš meu te opcije...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Opkow ::

Pa si ziher tud, da nisi kej v biosu stelu pod Power funkcijami

hanuman ::

Tolko se pa ze spoznam da vem da o biosu nimam pojma in tam nikol nic ne slatam>:D
Quake or be Quaked


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

laptop in izklop zaslona

Oddelek: Pomoč in nasveti
81109 (971) nurmaln
»

Monitor in suspend mode

Oddelek: Strojna oprema
51204 (1134) delfinus
»

LCD potrebuje ohranjevalnik zaslona?

Oddelek: Strojna oprema
161894 (1398) Pyr0Beast
»

Obstaja program za shutdown računalnika?

Oddelek: Programska oprema
91472 (1270) @ljash
»

problemi z monitorjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81441 (1324) AngelOfDeath

Več podobnih tem