» »

O Doomu 3 in ostalih malenkostih

1
2
»

kopriwa ::

sam hvala bogu nism quaker in ja, ne glede na tvoje poste še zmeraj mislim, da je primerjava 5 let starega špila, ki je bil prvotno narejen za MP, z igro, ki je narejena predvsem za SP, nesmiselna. over and out

MrStein ::

Meni nikoli windofs ne kaže z 60 Hz, ker imam v registry popravljeno lastnosti monitorja, da kao ne more prikazat manj kot 85 Hz.
Tak imam vsepovsod vsaj 85 Hz in ne rabim za vsak špil neke kriptične opcije iskat.

Sicer pa hvala Mikro$oft-u, da tak skrbi za naše oči.

Mavrik ::

Jaz bi pa res rad vido sistem na kerem boš lahko špilal s 120 fps v naslednjih nekaj mesecih.
The truth is rarely pure and never simple.

PEK- ::

Sem spilal pa mi nikakor noce biti vsec. Vse pretemno, nic posebnega... nabijanje u 3 krasne pizda useen ce une kure k jih strelas spilam no... Farcry ima veliko boljsi single player... Skratka razocaranje na celi crti! Komaj cakam na HL2, ki 100% ne bo taksno razocaranje ampak pravo nasprotje...

nodes ::

SP je vseen če je zastonj, se špil je brez vezen. sam za reklamo...

Carmak bo vložen denar že dobu 10X povrnjen

tud z multiplayerjem, bi se dal kar nekaj iztržit.

Sc0ut ::

Kopriva, saj jas vem da je naret za SP. Samo dandanes ko je net tak razvit ne moreš več uspet s SP špilom. Lahko je ful hud, samo ko ga boš 5x obrno ti bo za 1 leto dovolj. Multiplayer pa igraš pol vsak dan. Zato pač pišem tolko o multiplayerju, ker se bo ta še vedno igral, ko bo SP pozabljen. Primerjam pa s kvejkom samo v stilu multiplayerja in še to v smislu temačnih hodnikov in premikanja. In igralci bojo poskrbeli za to, da bo tako. O tistih 120 frejmih pa sem mislil, da jih bomo dosegali čez kakih 2 leti na raznih 6 gh mašinah:) . To o 6gh ne vzet tako resno sedaj in me popljuvat prosim.
Aja, pa še to, za SP ne rabiš originalnega špila, za MP pa. To daje tudi malo razmisleka.

Mavrik ::

Samo dandanes ko je net tak razvit ne moreš več uspet s SP špilom.


To preprosto ni res. Novi RPG špili in tisti ki še bodo izšli in nimajo MP načina ti bodo dokazali nasprotno.
The truth is rarely pure and never simple.

Sc0ut ::

Se opravičujem, sem mislil na prvoosebne streljačine.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Painkiller : Overdose

Oddelek: Igre
111702 (1702) opeter
»

Sony PS3 dobavljiv 17 novembra 2006

Oddelek: Novice /
101678 (1500) STASI
»

Enemy territory: Quake Wars

Oddelek: Igre
61027 (924) Rotaidal
»

XBOX VS. PS2

Oddelek: Kaj kupiti
141819 (1471) BigWhale
»

Strategije - dirkačina

Oddelek: Igre
9926 (775) gpavlo

Več podobnih tem