» »

WebCam iz Portoroža

WebCam iz Portoroža

Jaz - Z rahlo zamudo si sedaj lahko ogledate direktne posnetke iz Portoroža. Najdete jih na http://www.slo-tech.com/ostalo/webcam/w..., ali pa enostavno kliknite na Slo-Tech Portorož 2001 povezavo v levem meniju. Zaenkrat imamo na voljo samo en WebCam, ki snema "admin area", pozneje pa bo na voljo še en, ki bo snemal tekmovalno območje. Juhej !

13 komentarjev

Tomi ::

Zakon..
Pa še sedaj sme pri frendu na kablu, tako da res ne bi smel imeti težav s prenosom:D

Mate ::

Sej na single ISDNju tud kul dela, edino kar je problem, ne zloada se samo slikca ampak cela stran...
ahm... Sergio.. tale tvoja kista pa res dobr zgleda :D
Drgac pa kdo ma isto tipkovnjačo kot jeszt?

Sergio ::

kamera se se rihta. PaJo ma pa isto tipkovnco pa boljso mis :)

bastadu ::

Zaka men ne zalouda nove slike? Čas je zmerom 10:09:37!!! Slika se zlouda ampak je zmerom ista...;(

sasox ::

Pri meni se zgodi isto!

Mate ::

Dexxa ni boljsa ce to mislis :D

Uporabnik ::

Pomaga če stisneš refresh v browserju! ker un refresh ne dela glih... oz. bi mogu jet v nastavitve in tm nastavt da ti vsakič vsebinio zamnja..al neki tacga.

PaJo ::

Stvar more cisto cool delat, je pa res da ni glih ciso live, ampak se vsake nekaj sekund na server nalozi nova jpg slikica, katero lahko vi vidite, tako da se lahko zgodi da parkrat vidite isto slikico in bi stvar moral vsem normalno delat:D

sasox ::

ja zdej je tud men zacel delat normalno..........prej mi je pa nalozil novo fotko samo ce sem pritisnu refresh...........glavno da zdaj dela :))

Tjulenj ::

dejte slikci (webcam) saj eno zravn druge k drgac zmer k relouda na vrh skoc. aja se neki.. a lahk mal napisete kaj vse je uporabljeno za tale webcam (tako hardware kot software). hvala

bastadu ::

Spet neki nedela. Je 5ur nazaj. Zdej je 15:30, kaže pa neki čez 10... suxx

TinkaPinka ::

bastadu: webcam ne dela več, ker se je zabava končala. Nekje opoldne danes so ostali vse pospravili in odpeketali domov...

Jinxy ::

Men webcam ni glih tko delu, kot je blo misljeno :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

720p videopogovor (webcam) na 1080p FullHD zaslonu

Oddelek: Zvok in slika
111938 (1671) slitkx
»

Logitech predstavil novo spletno kamero

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
72650 (2050) Jst
»

sony w30

Oddelek: Kaj kupiti
71169 (937) teedy

digitalc aka webcam?

Oddelek: Zvok in slika
5848 (817) CaqKa
»

Portorož

Oddelek: Novice / NEST
92089 (2089) DrSergioDJ

Več podobnih tem