» »

Točen datum izida WinXP

Točen datum izida WinXP

Slo-Tech - Še ena novica z Andrejeve strani: M$ je končno objavil uraden datum izida WinXP operacijskega sistema. Gre za, kot so nekateri že napovedovali, 25. oktober letos. Seveda je pri tem mišljena angleška različica, druge bodo na voljo malce pozneje. Več informacij pa tukaj.

19 komentarjev

lordgreg ::

baje bodo XPji taki bum kot so bili 95-ke ko so prišle ven!! resnično jih komaj čakam,... upam, da bo toliko novosti, da bom lahko prestopil iz 2k na xp

Mate ::

Uraden izid v slovenscino prevedenih winsov XP naj bi bil 91 dni po uradni predstavitv eng vrezije

Jeebs ::

Hehe, spet neki hitijo pa bo isto sranje kot so WinME!;(

Tomi ::

WinXP bodo spodobe sistem, ker si MS ne bo privoščil več napak v stilu ME..
Sicer bomo pa videli..

sasox ::

Ja glede na to da že beta 2 deluje dokaj solidno, bi morali biti kar dobri winsi. Sicer pa bomo vidl :))

ahac ::

Majkrosoft mi je pripravil darilo za rojstni dan, ampak en dan PREPOZNO! :D

frudi ::

ahac, se boš vsaj mel priložnost streznit, preden jih inštaliraš :D

bf4ed ::

Ma ti windowsi so vsi za kurac!
Niti eni ne delujejo kak bi morali.
Dal sem si Win Me gor pa so že po dven dneh se pojavljali BSOD.;(:|;((

Trdi ::

Ka pa vas to sploh zanima? A boste kupil original? Ker windows xp se 100% ne bojo dal piratizirat. Majo tako hudo zascito.[:]

CaqKa ::

Trdi ti si pa res trdi... še nisi ugotovil da je v digitalnem svetu vse mogoče.... winxp nebodo nobena izjema

Jeebs ::

bf4ed: Če si pa dal gor Millenium verzijo, pol se pa ne čudi, če se ti je tok hitr začel rušt! WinME so k Titanik narejen tko da sam čakaš kdaj se bo potopil!;(

Luka Percic ::

Itak da se bo dalo piratizirat; namesto da pokličeš na tisto številko ki ti bo pisalo na cerfitikatu, boš poklical na vročo linijo. Kakšen navdih pa bi ti že moral pridt!:D

Ram_z ::

Slisal sem nekaj v zvezi da se na WINXP ne bo dalo playat MP3jev. Je to res? Oz da bo nek nov format??????
8-O

bf4ed ::

Jeba1: Saj mam zdaj spet 98 SE gor ti so še kolko-tolko dobri.Mel jih bom še nekaj časa ,ker drugih win(sux)ov ne bom sprobaval.:D

andrej ::

Ram_z: to nikakor ni res. vse dela v MP3. Ti si samo slisal, da je vgrajeni Media Player omejen na 56 kbit KODIRANJE. Pa se to se da zaobit.

andrej ::

bf4ed: ce se nisi sprobal kvalitetnih winsov ne bluzi:|

bf4ed ::

Andrej: Te mi pa povej keri so kvalitetni!

Jeebs ::

Kakor jaz vem, MS razvija nek postopek zvocnega ziga, ki naj bi ga posneli na nakljucne dele pesmi in naj bi bil neizbrisljiv ne glede na kvaliteto presnemavanja!;(

andrej ::

bfed: cela serija sistemov na NT jedru - torej Windows NT, Windows 2000 in prihajajoci Windows XP.