» »

Problem pri OCjanju?

Problem pri OCjanju?

Pat_MaGroin ::

Mam durona 700. Z menjavo ohisja in dodatnimi venti sm dokaj spodobno znizal temperaturo proca in sistema samega. Cakam se samo na Volcanota (ali tanove modele od Thermaltaka). Mam pa problem. Do 850mhz se proc cist kul navija. Pri 700@900 pa nikoli ne vem, ali mi bo compa bootalo ali ne. Zato vedno sledi prisilni reset biosa. Recimo da v 60% se zbudi, drugace pa ne. Mislil sem, da je problem v temperaturi, ampak sm mel enkrat 55 stopinj, pa je bootalo, vcasih pa bootam mrzlega, pri 22 stopinj, pa ne zalaufa. Voltazo dam na 1,85, plata je MSI K7T Pro 2.
lp

krucymucy ::

Tud jest sem mel enake probleme ni hotl delat na vec kot 900 z D700!!!

Tudi pri meni ni bila problem temp. pac pa voltaza. Max. 1,85 je bila 1,80V dejanska - veliko odstopanje!!!

Ta problem pa sem resu z voltage modom, sedaj ga nabije na 8x133@1066 stabilno ze doug casa, sicer pri 2V-ih ampak vseeno temp. ne naraste cez 45˙C - nikol

Ce mas moznost za izvedbo voltage moda (predvsem mislim na model plate in pa ce je izvedljivo) to le s pridom uporabi!!!! Pa velik srece!!

msmiha ::

Pri meni je pa glih obratno odstopanje, če dam na 1,80V je 1,85V Drugač sem mel tud en mesec durona 700 pol sem ga pa zamenjal za 800, ker mi ni šel čez 1G mam pa isto plato. Ta plata ma nek problem z množilnikom, če mam recimo komp vroč pa ga restartam se na reset gumbo ali dam ponovni zagon se mi ne bo zbudil al pa se bo zbudil na 590MHz drugače pa dela na 1017MHz. Pa še sam eno vprašanje kero grafiko maš?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Athlona 1400

Oddelek: Navijanje
7838 (655) Cako
»

Kako prdiobiti 3-5 stopinj celzija?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121173 (1004) Bungee-
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704565 (3887) AtaStrumf
»

Duron temparatura (drugič)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141662 (1513) ||_^_||
»

MSi K7T Pro2 in voltaza

Oddelek: Navijanje
81205 (1137) OChack

Več podobnih tem