» »

Nove dobrote na Akibi

Nove dobrote na Akibi

Akiba - Včasih si človek zaželi, da bi bil Japonec ali vsaj stanoval na Japonskem, saj imajo tamkajšnji prebivalci prvi na voljo nekatere kose strojne opreme. Še dobro da imamo internet in Akibo, ki ne-Japonskemu svetu poroča o novemu hardveru. Tokrat so nas razveselili s slikami novih procesorjev in matičnih plošč. Škoda, da so strani v japonščini, vendar tudi to ni več problem, saj imamo Babelfish, ki prevede skoraj vse. Ker je malo verjetno, da obvladate japonščino, sem vam poleg originalnega linka podal tudi povezavo, ki vas popelje do angleškega prevoda. Same ne računajte na 100 % angleščino, ampak bolj na indijansko različico le-te .
  • Prva novost je ASUS-ova TUA266 matična plošča, ki podpira nove Tualatin procesorje, združljiva pa je tudi s starimi coppermini. Slike si lahko ogledate tukaj, če pa vas zanima tudi tekst, pa kliknite sem

  • Na tej strani si lahko ogledate slike 1 GHz Pentiuma 3. Ali gre za kakšno posebno različico, mi ni uspelo razbrati

  • Nekaj proizvajalcev matičnih plošč, med katerimi sta bila tudi Gigabyte in ECS, je pokazalo svoje Pentium 4 matične plošče. Originalno stran najdete tukaj, če pa želite angleški prevod, pa kliknite sem

  • Seveda ne moremo mimo Vie, ki je pokazala svoja C3 procesorja na 666 in 850 MHz

0 komentarjev



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Computexu že lepa zbirka prototipnih matičnih plošč za Sandy Bridge-E

Oddelek: Novice / Matične plošče
52885 (2716) Kron
»

Abit izdal ploščo IC7-MAX3

Oddelek: Novice / Matične plošče
152290 (2290) kuglvinkl
»

Gigabyte in barvno pakiranje

Oddelek: Novice / Matične plošče
262164 (2164) BigFoot

Več podobnih tem