» »

Microsoft Windows

Microsoft Windows

capitanoss ::

Kot kaže Microsoft sploh več ne bo delal Slovenskih verzij programa Windows. Zato me zanima katera je najnovejša SLO verzija ??? :D
Kje ste zdaj vsi ?

yjj ::

ME, po moje pa bo tudi XP slovenski

andrej ::

Napacno si informiran. Windows XP Professional BODO slovenski.

Borci ::

Tako je, Windows XP bo prvi profesionalni operacijski sistem, ki bo preveden v slovenščino.

Drugače pa maš v slovenščino prevedene Win98, in ta zadnji Win ME.

Kriko ::

Če te zanima kaj bolj točnega glede slovenskih windowsov mi piši na mail!

capitanoss ::

Kako bodo XP slovenski če niti 2000 niso ???
Kje ste zdaj vsi ?

MTB ::

Brcnil si v temo. Po tvoje potem tudi Win95 SLO ne bi smelo biti, ker ni bilo slovenske verzije Win 3.1?

RS

Marjan ::

nekje sem prebral, da je Slovenija najmanjsa drzava na svetu kjer bodo win XP v njihovem jeziku -torej slovenščini!

cool :\

Kriko ::

Imaš prav, smo najmanjša država ki bo imela prevedene WinXP. Najprej je bilo rečeno da nebo slovenske različice kasneje pa so se odločili da bo!!!
TOREJ SLOVENSKI WINXP BOJO!!!

andrej ::

capitanoss: Kaj kako? XP-ji bodo zdruzili win9x in NT linijo. Ce XP-ji nebi bli slovenski potem je to konec s slovenskimi MS OS-i.

Vprasanje ni blo ali bodo XP-ji slovenski, ampak katera verzija bo poslovenjena - Home ali Professional. No, saj je blo vprasanje ker je mogla korporacija to odobrit. Ne vem ce ze zavedate, ampak slovenjenje taksnega izdelka je zelo drago. S prodajo komaj dobijo stroske nazaj...

Res pa je, da smo najmanjsa drzava, ki ima lokalizirane izdelke. To je res MEGA in vse pohvale nasim v MS Slovenija!

Kriko ::

Bral sem da Profesional bo 100% za home pa še ni sigurno!

andrej ::

Home ne bo slovenski! Daj preberte si sporocilo za javnost na MS slovenija web strani!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftova neumnost pri xp home edition

Oddelek: Operacijski sistemi
191967 (1572) jlpktnst
»

xp slovenski?

Oddelek: Operacijski sistemi
151477 (1182) Neo32
»

Poslovenjeni WinXP in OfficeXP

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
162384 (2384) Tr0n
»

Kaj pomeni ??

Oddelek: Slo-Tech
182234 (2112) PaJo

Več podobnih tem