» »

O WTC, kje si?

O WTC, kje si?

24 ur - Res ne 'tech' novica, vendar sem prepričan, da jako vmesna... Objektivno trenutno nisem sposoben komentirati, počutim se le, kot da bi igral Red Alert 2... Klik!

Dodatek by luni: debata o tem groznem dogodku že poteka v Forumu. Izrazite svoje mnenje...

31 komentarjev

Sumo ::

3. svetovna vojna....:O

DrSergioDJ ::

ja, res je WW III...

Ziga Dolhar ::

3. svetovna vojna. Potrebujemo sovražnike.. check! Ne, čaki... Amerikanci... pa... hmm.... kdo so pa drugi? Katera je njihova država?

Tjulenj ::

:|blame canada:|

XsenO ::

In BIL je mir!

elfin ::

Kdo nam je pokvaril dan?

TTine ::

Nori Arabci!!!

cahahopie ::

Hala Alaha ! Hala Alaha! We are the terorist. We are destroy world trade center! Hahaha! This is a glorius day for us, for Arabic world, for Alah. Sala Maleikum!>:D

Filo ::

Treta svetovna lih ni, je pa dokazilo da američani ne rabjo proti raketni ščit :))
Pa še neki, tole je lahko tud kej zaradi vmešavanja amerike v razne druge meddržavne konflikte!

andrej ::

da to ni dovolj so poskrbeli arabci. A je kdo gledal TV, ko so kazali kako so se tam doli veselili. Plesali, ploskali in strebljali v nebo.... mislim, kaj takega pa se ne[:\]

Baja ::

what goes around comes around

Boeing ::

le vkup, slo-techarska gmajna, gremo pobijat afganistance !;((;((

undefined ::

cahahopie wrote:
"We are destroy world trade center!"

All your base are belong to us! Dobra angleščina, stari. >:D

Mate ::

AHm... Bushev komentar: Organizatorje tega napada bomo nasli in NE bodo ostali NEkaznovani... Torej, kaj sledi?

Bajo1 ::

Da jih bodo kaznovali?:D

BigFoot ::

glede same zadeve nimam kej velik rečt. že cel dan gledam CNN (po mojem sem bil med prvimi v SLO ki je to sploh vidu) in v bistvu tud še ne dojemam kaj se dogaja. vse se zdi kot en film. nekako....neresnično.
moram pa reči da sem TOTALNO OGORČEN!!!! nad temu kar počne POP TV. zaradi današnjega dogodka v ZDA so se odločili da bodo namesto normalnega programa predvajali film Kritična točka (verjetno vsi veste za kaj se v filmu gre). totalna svinjarija.

BigFoot ::

a ja, pa še komentar vsem tistim ki se iz tega delate norca: ni veliko kretenov večjih od vas.

ChiefThunder ::

ja, ja dober film so dal....|O

Alec999 ::

k sm dons to widu na CNN sm mislu da se je letalo ponesreci zaletelo v WTC pa sm ugasnu TV ... po pa spet przgem pa vidm se en letalo k se zaleti v drug WTC ... pisuka use skp mi je zgledal kda bi film gledu .. se zy ne morem verjet da se je to zgodilo:( po mojem mnenju se je to res zgodilo zaradi vmesavanja US v druge drzave .. sam me pa res zanima kdo stoji za vsem tem: k se nikol v zivlenju nism vidu cesa takega ... niti pomislu nism da bi lahko letalo uporabu kot bombo zelo me jezi ker so si teroristi izbrali tocno ta da :( so pa pokazal da je tudi najbol mocna drzava na svetu ... zlo zlo zlo ranjliva .. to kar so nardil na POP TV s tistim filmom pa lako recem samo ... jao jao
lp,
Alec999

Daedalus ::

Mam občutek da bo od Afganistana ostala samo radioaktivna puščava.
In se ne bom sekiral>:D

undefined ::

Ja, se popolnoma strinjam s BigFoot-ovim zadnjim komentarjem. Še več takih kretenov boš našel v forumu.

BigFoot ::

vem, in ravno zato me mine da bi šel sploh pogledat kaj se dogaja v forumu

R0K ::

ja in ... a misliš če se ti nimaš fajn da bomo drugi tiho in lepo bral tvoje poste ????

da si slučajno ne misliš .....

mojsterpeter ::

Hmm, kaj praute - a je kriv OSAMA BIN LADEN (Talibani) al je to PROJECT MAYHEM 2 (remember Fight Club?)?
drgač je pa freakin kva lohka taki teroristi pizdarijo nardijo..

||_^_|| ::

zgodovina se ponavlja...sam da zdej niso bli Japonci pa da so jih zdej sesula njihova lastna letala..

FTY ::

Osama Bin Laden, prvo kot prvo ni Teliban. In ma le azil v Afganistanu. Da je on to nacrtoval je po vsej verjetnosti mozno, sicer pa, ko se zve kdo je bil, bodo tist del zemlje americani zravnali.

Tzar ::

V NewYork folk kao demonstrira, folk hoče maščevanje, kri za kri,ampak mislm da se morajo pogajat in pogovrt in zadržano reagirat na provokacije. samo s pragvim dialogom se lahko rešijo problemi,a ne
No vsaj tako Američani svetujejo ostalim narodom v podobnih situacijah

Mate ::

Razlog tega napada je sigurno amerisko vmesavanje v druge drzave, verjetno pa se zarad kasnih drugih, a manj pomembnih razlogov... recimo fovsija or something.

Zajeban je pa, ker Amerika more neki narest glede tega, ker ce ne, zgubi "oblast" in "ugled" pr manj razvitih drzavah. Ce pa karkoli naredi bodo pa tisti primitivci verjetno ze spet kej nazaj nardil in tuki je to kar zna bit zlo zajeban.

Baja ::

Ja, nekaj bodo moral narest. Samo upam, da ne bodo tega počeli z vojsko, ker potem so isti kreteni kot tisti ki WTC zrušil.

What goes around comes around

gorenc ::

rad bi samo vprasal lunija, ce sem nacrtno benan iz foruma ali je delovanje foruma res ze 24 ur popolnoma inemogoceno?

gorenc ::

in zakaj je temu tako?