» »

Zastarel Comp TOUR

Zastarel Comp TOUR

einstein2 ::

Neki podobnega je ze tukaj blo.. in sicer kdo ma boljso kisto. Zdaj pa še kdo ma najbolj zastarelo kišto(486....)>:D

Pa brez laži prosim!!0:)

lordgreg ::

pazi malo kako govoriš... nauči se razlikovat med gnilo in slabo... ger maš tako gnili nick, da mi je kuj slabo!

386sx 2mb, 105mb.. pazi ... SX!! monokromatski monitor..

vem, da so še slabši.. ampak,.. 4d sports driving aka. stunts je pa vseeno letel :}

JurijTurnsek ::

kalkulator z osnovnimi funkcijami(beat that:D)
http://www.slatnaskejta.com

lordgreg ::

eniac!!!! beat that harharhar!!!!!!

Tomi ::

No, no, malo se umiri, LordGreg...
Ker ne bi rad, da gre ta tema po gobe, ker ni bila dana s tem namenom>:D
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Jaz računam peš. A se to šteje??? :)
Drugač pa mam še ene dele moje prve 386ke doma. Ohišje je pa še vedno v uporabi.

lordgreg ::

erm.. Tomi... človek,.. zadnje cajte samo govoriš, naj se umirim.. sebe poglej,.. kaj sem pri tej temi naredil ne vem...

nema veze...


cajti... stari cajti.... arrr.. ni blo prepiranja o grafičnih, niti diskih... život.. nič sekiranja, ker je bil DOS.. po mojem najbolj stabilen OS vseh časov... in oh in sploh

Tomi ::

Ok, sicer mi ni do prepira, ampak naj ti vseeno povem, zakaj sem ti predlagal, da se malo umiriš
pazi malo kako govoriš... nauči se razlikovat med gnilo in slabo... ger maš tako gnili nick, da mi je kuj slabo!
Sicer mi pa moraš oprostiti, ker sem tudi sam človek ( menda:D), kar pomeni, da me tarejo vse človeške tegobe, in napetost pred rezultati izpitov in dvema strašnima ustnima je verjetno razlog..
metrodusa.blogspot.com

ziga7 ::

mamaplata + AMD 286 + 2mb rama (beat this!) :))

Kaiser ::

8086, 2x 360kB disketer, zelen monitor...

lordgreg ::

manjplastni visoko oddajni računalnik z enobarvnim monitorjem in 7pikorama

crusader ::

emm.. Commodore 64
LORDGreg kaj maš res eniaca??

Tomi ::

crusader, kolikor je meni znano, je bil Enaic velik ravno za eno veliko sobo in trošil eno malo elektrarno energije.. Tako da si lahko misliš, za kaj gre...
By today's standards for electronic computers the ENIAC was a grotesque monster. Its thirty separate units, plus power supply and forced-air cooling, weighed over thirty tons. Its 19,000 vacuum tubes, 1,500 relays, and hundreds of thousands of resistors, capacitors, and inductors consumed almost 200 kilowatts of electrical power. in tole.
metrodusa.blogspot.com

einstein2 ::

hmmm.. jz sm do nedavnega mel cyrix-a 486 DX2.... pazi DX2!!!!:D, 4x cd rom 400 mb diska, 8 mb ram-a, pol sm se pa neki igracku, pa je spregu:'(:(;(:O..........JAJCA!!

Binji ::

XT, hercules graficna, 40MB HDD. Seveda ni moj osnovni racunalnik, ma ga mam se zmeri doma:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaš prvi mlinček (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
867651 (4669) opeter
»

Vse o 3dfx Voodoo grafičnih karticah. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575156 (4226) mtosev
»

vaše prvo računalo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1138531 (7069) flipflop
»

Overnet?

Oddelek: Omrežja in internet
101273 (750) smash
»

Topic o Mlacomu

Oddelek: Pomoč in nasveti
281955 (1290) Justy

Več podobnih tem