» »

Med nami...

luni ::

in se pohvalis se lahko s tem 3000 folku

life iz gud, e?

Sergio ::

lajf is grejt.

tedybear ::

kakšen speed imaš zdej?
50K-60k?

Sergio ::

ja. 60+ K/s

G[e]c ::

to mi deli :D

||_^_|| ::

po tolkem cajtu odkar je ADSL uzuni ljudje še kar sprašujejo kakšn je prenos..

pucvoler ::

Eh to ni nič. Js dolvlečem iz vaše download sekcije okol 700k/s (to se prav iz 4-ih serverjev hkrati, pa mi komi sfolgajo):D

darh ::

ja... sj je uredu 8-)

marvin42 ::

Jest pa kličem na Telekom in Siol vsak dan, pa mi tud za drug teden ni še noben obljubu, da bodo zrihtal (sem tud na grosupeljski centrali). Če ne bo drug teden... see you next year ;(

pivmik ::

Čestitam! Sej bos kmalu opail da je tudi ADSL premalo... :)

totimato ::

sem vesel zate, ampak, jo ja... ko bo DrSergioDJ kupil novi avto bo tudi med novicami? Ajde, če bi nasul kaj podatkov o prenosih ali prednostih alpakajtigajazvem.

ajd, priznaj, da to ne spada med novice :)

lp

OZZY ::

pizda, za litijo so tud rekl, da bo do konca leta, pa trenutno ni na vidiku čist nič. jaz pa čakam in .............
zavidam vsem folku ki ma adsl al pa kabl.

tha_man ::

ADSL sucks! Preveč keša se zapravi za prazne cd-je na katere posnameš kar si dl-jaš :D

Vae Victis ::

U Trbovljah so tud obljubljal že kir neki cajta, da bo ADSL na vseh centralah mogoč še letos, pa še zdej ni nč ;(( Neki cajta nazaj so ble nek ene govorice, da bo ADSL od Februarja možen brez ISDN; kdo kaj več o tem ve?

teac ::

Serđo....in ti misliš, da večino folka zanima, da si ti adsl dobo? ...i don't think so.


Dajte pol rajši vsakič ko bo kdo iz vašega tima dobil nove gate (spodnjice, spodnje hlače, plenice..po slovensko) objavit novico.

_Mortal_ ::

Teac ma prov. Dobu si ASDL good for u. ampak to ni novica iz sveta. Kaj mene boli kurac kaj si dobu.

TomazXXX ::

Vi pa nobenmu nc ne prvoste. Pust cloveku veselje

BC3 ::

kaj naj bi to pomenil:

...Žal na željeni lokaciji zaradi kapacitet telefonskega omrežja priključka ADSL trenutno ni mogoče vključiti...

zaradi kapacitet?

mrTwelveTrees ::

SIOL + TELEKOM suxxxxxx


do konca !!!




ce se ne veste ----------------




TELEKOM zahteva podlago ia ADSL = isdn kjer je naročnina najmanj 3000 sit + adsl 8000 sit = najmanj 11.000 sit .....




TELEKOM zna samo eno dobro = denar "ven vlečt"




sramota !




+ izvedel sem iz zaneslivih virov, da se bo naročnina za ADSL zvišala !






SIOL in TELEKOM sta hčerinski KUR*I

attackiko ::

Najbolj se clovk nasmeje ko vid reklamo za ADSL, ko un stric obraca casopis.

Nikol prej se mi niso strani tako pocas odpirale kot z ADSL. Pa sem mel prej pocasen modem. Stvar kr zastane za kakih 10 sekund ali vec in takrat se nc ne dogaja. Potem se pa spomne pa spet pozene.
Ampak se vseen splaca, ce ne druzga zarad hitrejsih downloadov, ki pa nimajo teh 10 sekundnih premorov ce sem prav gledal. Ne vem, dost cudna je ta zadeva.

Ziga Dolhar ::

HOČEM BROADBAND!!!

Hočem nekaj, da sem lahko NENEHNO na internetu, pa čeprav je prenos 4 kB/s!!!

Webmojster ::

RAje si nabavi preko kabla ..... strani se odpirajo ko šus! Download pa je cca. 25 - 30 K Kaj še češ več?