» »

Imam boljšo polovico:

Imam boljšo polovico:

Slo-Tech - Ne; 46% (488)
Da; 44% (470)
1/2 šiškebapa. 10% (109)
Skupaj glasov: 1067
Pa pravijo, da so računalniški zanesenjaki nedružabni....

23 komentarjev

Hojne ::

Samo kaj, ko podatki niso točni (vsak lahko glasuje, kolikrat mu paše) >:D .

chuck ::

Ideja za novo anketo: Kaj ti je mišljeno kot boljša polovica?...

Bibi ::

Jaz tudi mislim da so podatki malo "overklokani".
Kaj za vraga pomeni 1/2 šiškebapa? Zadnjič je bil ta šrot tudi napisan za modema in ti po pravici povem, da se mi sedaj res ne sanja kaj bi to lahko bilo. NO ja vsaj normalen clovek ne more vedet. :\

Bibi ::

bemti.. sem spregledal tudi pri estetiki je ta beseda omenjena... šiškebap... ej fantje daj pišite v normalnem jeziku kot se za takšno ugledno stran spodobi.

alien-w ::

Bibi: ti pa nisi dolgo slo-techer, kajne? kaj je šiškebap je bilo razloženo že 1000x, tako da se kar pozanimaj... namig: nekaj kar daš v usta. Drugače pa uporabljamo šiškebap v anketi namesto besede "nevem" ali "vseeno mi je" ali kaj podobnega. Pač, tisti ki ne ve, kaj bi obkljukal naj se odloči za šiš-kebap.

Res je, da so bli rezultati prejšnje ankete tudi po moje malce pretirani. Sicer pa jest mislm da vsi tisti, ki so izbral "šiš-kebap" jih lahko tudi štejemo k tistim, ki boljše polovice nimajo, tako da se zadeva malce spremeni:
Ne: 65%
Da: 44%
To je že malce bolje (ali slabše, kot vzameš).:D

aky ::

Ali se je tako težko rešit tega adolescentnega šiš-kebapa? Zaradi takih izpadov stran izgleda vedno bolj neresno.

alien-w ::

joj, nekateri ljudje imate tako neutemeljene in nezrele predsodke, da nimam kaj reči... ;(

Thomas ::

Ne: 65%
Da: 44%

Kar je 109%.

Ni slabo. :D

Tjulenj ::

Thomas: ovecrlockani procenti kaj ces :D

Mercier ::

Ej, zakaj bi moralo biti upolovičenih manj kot samskih? Če pogledam okoli sebe je ravno obratno.

subz ::

Sm pa mislu da ma vec kot 44% ljudi svoj racunalnik.

nojus ::

Evo vam Doner Kebap.
Zadeva je iz Turčije in mislim da iz ovčjega mesa (mletega), ki se vrti cele dneve.
Pri nas so ga mel (kao en fast food), sam je vse skup propadl.
:\

Mercier ::

Thomas:

Ne: 65%
Da: 44%

Kar je 109%.

Ni slabo. :D



Pravzaprav je odlično. Zelo moralno. Sem mislil, da je postranske ševe več. :D

cahahopie ::

Šmrc... pa kaj sem tok grd, da me nobena ne pogleda? Ueee!!!!
Vse kar mi ostane je sprejeti svojo grozno usodo..šmrc... in se zapreti v temno sobo...šmrc.. in čakati ..šmrc.. svoj bridki konec.. šmrc... pred svojim računalnikom....UEEEE!!!!!!

V bistvu pa se pomlad začenja! Khm... treba bo začet manevrirat in iskat maneverski prostor.... khm khm ...

:D :D

alien-w ::

Hehe, ups, narobe sem sestel... nazaj v 1. razred!:D

V-i-p ::

Eh, nevem zakaj se nekaterim ta kebap v anketi tko švoh zdi?? Men je zadevšna prav všeč, mal popestri ankete. Drgač je pa kebap tud v resnici men dober. Samo v Avstriji naredijo hudo začinjene, da me še tri dni vse peče:D

benzoo ::

Kaj ko bi pocasi, med ponujenimi odgovri, opustili tele brezvezne "šiškebap" oslarije? :\

Boeing ::

mah men se tud zdi, da tale šiš.kebap prav paše notri... popestri... ne vidim prav nobenega razloga, da se to umakne...
LP Boeing

Gh0st ::

Sej tole Šiškebap sceno ponavljate za Cowboy Neal foro, ki jo furajo na Slashdot-u?
Kajne? Sej men je pa dost kul. Včasih neveš kako bi odgovoru in to prou sede.

jRk0 ::

Šiš kebab je kewl, more nekaj bit, da popestri.

Justy ::

In za vas je vedno ena in ista "oslarija" popestritev..... ni kaj

Ce ni vecje domisljije kot tale bab od siske, pol pa skoda besed....

Jeebs ::

Pa dejte no, tud najbolj resna stran more imet mal humorja. Če je v obliki šiš-kebapa in abaka (alien-w že ve kaj je to) pa naj bo. Kva ste eni tečni no...;((

cahahopie ::

Šiš-kebap je kul... sam lahk bi mau zadevo menjal po času...
Saj so še druge jedi... recimo burek, sarma, čevapi, itd..:D