» »

Nova anketa!

Nova anketa!

Slo-Tech - Novo anketo je predlagal naš tajni policaj Gandalfar (ne zamerite mu, vročina mu je zmešala glavo [:D]).

28 komentarjev

Tero ::

In v cem je smisel nove ankete? Ali se to nanasa na tole temo?:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Klemenn ::

ni vročina kriva :\

Gandalfar ::

ja.. anketa se nanasa na tisto temo.. Bela, zelena in modra soba

C_maniak ::

če jez tuki razumem zako se gre...
sicer nism teme prebral, kr sm po prvih postih kr nehu.
si bom vzel cajz, pa skapiru zadevco, kr me zanima zako se gre.

Filo ::

kje je pa modra soba.....

frenk ::

jest tud modre ne vidm...poleg tega se sprašujem kva je razlika med rdečo, zeleno al pa modro:\

San ::

V vseh in nobeni.

Dami ::

Kr neki tole no. Dejte si klimo nabavit, zgleda da vam je vročina do živega prišla>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Sid Izprijeni ::

Mene pa bolj kot nova anketa zanima, kaj je tisto drugo hlajenje pri 39 primerkih! Res me zanima.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Thomas ::

Kdor se najde v modri sobi - in mu ta odgovor v anketi manjka - naj mirno izbere rdečo sobo. Nič bolj trapast, zaradi tega ne bo njegov odgovor. :D

Kmet iz Lunquinda na Norveškem, je za žirafo reku, da je kr neki, ko jo je prvič videl v Oslu v živalskem vrtu.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

C_maniak ::

Kmet iz Lunquinda na Norveškem, je za žirafo reku, da je kr neki, ko jo je prvič videl v Oslu v živalskem vrtu.
8-O WTF?

Thomas ::

Ja nič, je izjavil, da taka žival ni mogoča.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mrTwelveTrees ::

če ni to ena BEDNA anketa...

Filo ::

čeprav zveni res bedna, so pa lahko mogoče zanimivi izsledki...ne vem no, pač mal nabijam....najbrž bodo sledila pojasnila po zaključku ankete...

pa še to ta pojasnila najbodo prosim v čim krajši obliki, kaj šele, da bi se mi dal brat forum...prosim prevroče je!!

Thomas ::

gosopd dvanajst dreves

> če ni to ena BEDNA anketa...

A tema je tud bedna? :(
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

alesrosina ::

problem je k vsi ne gledajo vsega po fourumu in jim ni nch jasn ._zato_ je krneki.

mojsterpeter ::

haloooo!!!!!!!!!
;((

sm dal predlog za eno aktualno anketo pa date tako butasto...

lahko pa mogoče odprete eno podstran/poddomeno smeh.slo-tech.com kjer bodo objavljene bedarije medtem ko naj bodo na slo-techu malo bolj resne zadeve...

pa da ne bo kdo mislu da sm nek zateženc brez smisla za humor.. morm povedat da se zlo nasmejim ob prebiranju bbspota ali the oniona ampak to so pač satirične strani; slo-tech pa naj bi bil resen

zahtevam odgovor tistega ki je izbral anketo in/ali administratorja
ill communication

Thomas ::

Vse bwane takoj na zagovor!

Poleg tega banajte že tega Thomasa, ki ga noben poštenjak, z IQ nižjim od 131, priznano nič ne šteka! Kaj šele njegovih tem.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mojsterpeter ::

sej se ne mislm kregat s slavnim Thomasom ki ima IQ najvišji na slo-techu; btw - ni treba bit žaljiv do ljudi ki ne marajo tvojih filozofiranj...

moje mnenje je da filozofiraj na forumu kolkr hočeš.. sam ni to za na anketo


in ni vzrok to da ne maram filozofije - nasprotno! ampak na slo-tech front page ne pridem zato da bi odgovarjal na filo-anketice ali bral kvazi-smešne novičke... priznam pa da v ta namen občasno zaidem v forum predvsem po tvoji zaslugi dragi thomas

pa brez zamere Thomy
ill communication

flipflop ::

Večina folka nikoli sploh ni videla teme,drugi so nehali z branjem po prvih nekaj postih,ostala peščica pa ve o čem se gre. Jaz tudi mislim,da je ta anketa zgrešena8-)

Jeebs ::

Brez zamere, ampak take ankete so pa prov bedne.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

blue96 ::

če se sploh bom zbudil...
.

mescaline9 ::

Ma kje je problem, sej je samo anketa. Tisti, ki vam ni prav pač potrpite ta teden in počakte na bolj resne (stvar presoje) ankete.

Azrael ::

Prav je, da pridejo tudi take ankete. Ankete morajo postavljati vprašanja iz čim več področij, drugače zvodenijo in postanejo dolgočasne ali pa se ponavljajo. Verjetno bi se že vsem zdelo neumno, če bi v anketah 10x na različen način vprašali kako hladite mlinček ali kateri procesor ali grafo imate.

Tema Bela, zelena in modra soba pa je drugače zelo dobra možganska telovadba in prav škoda, da enim nikakor ne potegne.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

CaqKa ::

da se še jaz malo najstniško obnašam čeprav sem že ven iz teh let

tale anketa je prav bedna krneki... ko sem pa jaz predlagal xyz anketo me pa sploh niste upoštevali... to ni filo stran ampak stran o računalništvu... mater ste...


>:D :D

meni potegne... nekdo... nekaj....
najmanj pa pa ena tema v internetu

keber ::

Se čist strinjam z Azraelom. Problem je, da eni na tej strani pričakujete samo rame, procesorje, gigabajte, ventilatorje.... A ne bi mel potem vsaj anket sem pa tja malo drugačnih. Če se pa vam ne da razmigat možgančkov, pol vam pač ni pomoči. Poznam kar nekaj takih. Vse kar znajo povedat, se vrti samo o računalnikih. Ejej, saj obstaja še kaj drugega...

Filo ::

keber ti pa se ne oglaši k vsi vemo kakšen si.... (lol)
pa ti Ibn saba......matura je mem....hehe yoke...

kdor hoče kakšno dobro knjigo prebrat nej bere alamuta...res Bartol je car.....

keber ::

> keber ti pa se ne oglaši k vsi vemo kakšen si.... (lol)

Kaj naj bi pa tole pomenilo?

Sej tisti k me poznajo, že vejo, samo s(m)o malo starejši od tebe.