» »

Malo drugačna modifikacija ohišja

Malo drugačna modifikacija ohišja

HL-Atlas - Na tržišču je že veliko dodelanih ohišij, ki kar kličejo, da jih kupimo. A lepota seveda stane in ni čudno, če proizvajalci za tako ohišje zahtevajo 50 tisočakov in več. Ohišje pa lahko zgradimo tudi skoraj brez stroškov, kar so dokazali tukaj. Nek fanatik je za ohišje uporabil kar staro kartonasto škatlo. Stvar je vzel v roke, jo malo obdelal in dodal nekaj lukenj, skozi katere je napeljal kable in priključke. Za procesor je uporabil Pentiuma, ki tiktaka pri 233 MHz, s katerim lahko dandanes igramo tetris in urejamo besedila. Kaj pa temperatura in gorljivost papirja? [:D]

8 komentarjev

bezerk ::

sorry, ampak vsak idiotizem pa ni vreden novice.
Res ne vem koga bi to zanimalo.
PATETIČNO !

nojus ::

poleg tega sem videl že 1100 kartonastih ohišij na netu
sovražim Gargamela.

Sh4D0w ::

Heh. Gastly_, ne bodi tako oster, sploh pa so novi izivi cist ql- tud ce so iz kartona:D

Yohan del Sud ::

HEJ... Ta link sem poslal jaz! ;( Se gre kdo tepst. ;(( >:D IMHO, manjka lahkotnejših novic, dobro vsaj da imam nekaj malega vpliva še tukaj... [:\] >:D ...

Silence-r ::

Kaj pa temperatura in gorljivost papirja? -> sicer za napajalnik ne morem trditi, za procesor pa lahko recem da se greje toliko kot chip na modemu :D
In ko pomisliš da ne more biti slabše, ti nekdo vzame še to upanje!

RiPCurL ::

Dej smilyxx napis kej u zvezi z gForce grafičnim ali pa Radeon.KEr novo kupijem



Tvoj sosolc FRLIC

Sid Izprijeni ::

Kakšna svinjarija! [:\]

Naslednjič bo pa nekdo, ki bo imel pet minut časa in bo namesto ohišja uporabil kup kurjega gnoja. Krneki...
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Rippy ::

Hehe to ohišje mi deva navdih za podvig da bi v naso staro wc skolko vgradiu racunalnik :D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Making of: Intel NUC ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162374 (1517) Spock83
»

Menjava DVD pogona

Oddelek: Pomoč in nasveti
10905 (666) ...:TOMI:...
»

Zadnji prizor...Chieftec

Oddelek: Strojna oprema
212019 (1242) segi
»

Izdelava ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101404 (1213) bostjan1s

Več podobnih tem