» »

Peka

Peka

Elemen_T ::

Kje bi pobral kak dober program za peko CDjev?
Nebi bilo slabo ce bi bil zastonjki.

LP

lordgreg ::

Čeprav smo to že dali skozi... ampak, naj ti bo ;)

Aheadov Nero Burning Rom, bom pač jaz priporočal vsem, ki pač... živijo :D

klek hjer!.. za cr*ck pa tako veš, kje ga dobiti, ne?

Elemen_T ::

Vem, da se je govorilo čas nazaj, vendar takrat nisem imel CDRW pa me ni kaj dosti zanimalo.
Takih threadov pa tudi nisem našel...

LordGREG: eno neumno vprašanje glede NBR.
Ko prenesem (z miško, da ne bo pomote) datoteke iz diska na CD, kje je kak gumb v stilu "Burn"?
Fora je ta da ga ne najdem...?

lordgreg ::

maš ga v nerotovi opravilni vrstici... mislim, da bi mogo bit neki rdeči cd ali nekaj takega... našel?

Elemen_T ::

Nič ne vidim...
Poglej:

||_^_|| ::

pa CloneCD rabš obvezno!

www.clonecd.com

JLP ::

Elemen_T:
Ja NBR pa CloneCD pa mogoče kak CDRWin al pa FireBurner so obvezni programi za peko.

Drgač za pečt je pa u Nerotu 8. gumb po vrsti. Opens the Write-CD Dialog piše v tooltipu.
Live long and prosper!

Boky ::

8 -mi gum z leve proti desni, ampak prej moras vsaj kako datoeko ali direktorij prenesti iz File Browserja v levo okno.

lordgreg ::

jep... osmi..

mimogrede: samo ena particija???? ouch!!!! :D

Elemen_T ::

LordGREG: What do u mean:\

Boky ::

Fajn je ce imas 2 particiji. Na prvi sistem in programe, na drugi pa kake mp3-je filme in ostalo saro.(vsaj jaz imam tako)

frudi ::

kolk vidim, ma dve particiji (C: in E:), ampak ureditev direktorijev je pa res krneki :) no nevermind that...
kot so ti že povedali, gumb za pričetek peke je 8. z leve, ampak očitno nanj ne moreš kliknit, dokler v levo okno (vsebina Cdja) ne preneseš kakega fajla. to je vsa znanost...

sicer je pa JLP dobro zadel - CloneCD, Nero in CDRWin so obvezna in najboljša kombinacija... CloneCD za kopiranje CDjev, Nero za kompilacije in glasbo, CDRWin za z neta potegnjene .bin/.cue fajle; tak je to pri meni :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

TheHijacker ::

Ta kombinacija, ki jo naštel frudi je res najboljša. Če ti le vsi trije programi podpirajo pečko si na konju.

Ja gumb je pa res osmi iz leve. Lahko greš pa tudi iz menija. File->Write CD. Učinek je isti.
http://www.google.si

Elemen_T ::

huh, kva sem bedak ;-)


frudi: Yeap...res imam dokaj neurjeno razporjene. Ampak ravno sem naložil winse ;-)

Sicer pa, hvala vsem ;-)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

anketa - program za snemanje cd-jev

Oddelek: Programska oprema
232306 (2067) c3R4R
»

S cim si kdo kaj spece?

Oddelek: Programska oprema
351946 (1520) Tomi
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202420 (2147) dualband
»

Snemanje Cd

Oddelek: Programska oprema
231665 (1372) Daniel
»

S kom pecete audio cd-je?

Oddelek: Programska oprema
272133 (1730) celica

Več podobnih tem