» »

Kva kupt?

Kva kupt?

Pretorijanec ::

Kero plato in proc nej kupm? Dejte dve verziji napisat high end pa za brez dnarja. Kako pa overclockam Durone k sm brau clanke pa sm se kr mau usrau k use uno povezuvanje mostickou,...:(
Pa ker CPU hladilnik bi dau gor na to kar mi boste napisal?

ChiefThunder ::

Mal bol:

Abit KT7 RAID

Kakšnga Athlona



Mal slabš:

MSI k7t pro2 al pa SOLTEK

Kakšnega durona- kr 600mhz al pa 650



na obadva pa crome orb, al pa super orb, sam je še enkrat dražij.



Kolkrat je blo že to povedan:|:\

Pretorijanec ::

Ej, dej napis tocno kerga Athlona!!!!

miguell ::

Ce drzi, da se vsi enak navijajo, vzam najcenejsga. Ce pa ti ni za reskirat, vzam T-Birda 800. Se bolje pa je, da kupis zdle durona za 20.000, pa ga mas ene 4 mesce, pol pa kupis T-Birda, k bo cena kake 30.000 Sit. |O

Pretorijanec ::

Jz bom to jutr kupu tko da mi prosm use odgovore napiste hitr!!! Kva pa ce kupm kerga Intela? K mene je ful strh kako bom naviu AMD-ja. Nism glih se ta najbolsi overclocker. Sej mi bo uspel sam,... Kaksna je razlika med T-birdi in Duroni (razn u cenin, seveda:D)??? Kva je razlika med supr orbom pa krom orbom? Torej AMD al Intel??? Ce se mi kej zaserje pr farbanje pinou a se ker jau, da mi bo pomagu. Tko cist resno. Ne sam mal jih pufarbi ampak prou tko, zdej to, zdej uno,... Na kolk bi pa lahk naviu tega Durona/T-birda??? Use odgovore piste prosm na doug in sirok, da naum meu nubenih dvomou!!! Thx!

Pretorijanec ::

Ej kva je bols za OC pa tut za tko? ASUS CUSL2 i815 ATA 100 in INT PENTIUM3 800/133 al ABIT KT7 RAID ATA 100 in Duron al pa T-bird 700 al pa kej tazga? Ker proc bi vi uzel na ABIT KT7 RAID ATA 100?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plata+procesor

Oddelek: Kaj kupiti
252343 (1231) jest10
»

Sanski sistem

Oddelek: Kaj kupiti
342244 (1679) Loki
»

5.000dem, dobro masin kdo jo najde

Oddelek: Kaj kupiti
351836 (1439) Kovax
»

Temperatura T-birda

Oddelek: Navijanje
81289 (1173) birdy
»

AMD 900+Kt7 RAID

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162352 (2075) birdy

Več podobnih tem