» »

Juhu!

TESKAn ::

In srečno naj bo...0:).

J-A-G ::

Luni srečno novo leto 2001 ti želim in upam da bo tvoja stran ostala tako dobra kot je sedaj oziroma bo postala še boljša! V zadnjih letih si dosegel veliko, tako da ne dvomim v ospešno nadaljevanje Slo-tech/a. SREČNO
:D

Slo-techerji prazujte kar se da lepo[:]

V tem letu bi se posebaj zahvalil (za pomoč):
-Luniju:8)
-V-i-p/u 8-)
-Sergiju:)
-Miranu 8-O
-ter mnogim drugim ki ste mi tako ali drugače pomagali pri problemih z računalnikom8-)8-)


VESELO NAPREJ !!!!!!!

8-O[:]

Sergio ::

SREČNO NOVO LETO!

Vsi uporabniki, bralci, hvala vam da ste še vedno tukaj z nami! Danes je prav lep dan :D

luni, PaJo, Primož, vi ste najboljši stvaritelji in pomočniki ter prijatelji. Srečno v novem letu

twosocks ::

Veste, to pride po 31.12 :)

No pa za naprej. Veliko volje za nadaljevanje vam želim in čim manj izpadov :) oz. kakršnihkoli ovir. Za narodov blagor.

SREČNO V 2001

PaJo ::

Te pa naj se jaz recem da si zelimo se vec taksnih zvestih bralcev, ter vsem zelim da se jim uresnicijo vse zelje, kar si pac kdorkoli zeli:D:D

Happy New Year all Slo-Tech-ars:D

||_^_|| ::

Jst vm tut želim veliiiiik MHzjev pa GBjev pa GTEXLOV pa velik vetra v ohišjih pa da bi ful dobr praznoval pa da bi biu drug let neki uibr norga, pa da če bo let 2001 bolši k 2000 nej se 2000 ne ponavla, če pa misl bit slabši pol se nej pa kr 2000 ponovi s hroščom vred>:Dlol, enivej pa da bi se določeni osebki mau mn važl pa postavlal pa mau mn nabijal & s tem smetil po forumu!:8)
fensi ni kej:)

Čim bol se uč da boš lažje državo okol prnašu zna povedat moj dedek!

andro ::

Srečno novo leto čim več navijanja in pocenitve komponemt:).

msmiha ::

Srečno in uspešno novo leto želim vsem Slo-Techerjem. pa da bi meli čim več GHz in vsega kar si želijo. Še posebej pa bi se zahvalil Alien-Wju, Luniju ter V.i.p. za pomoč.

Bx ::

enako tudi tebi in vsem tvojim sodelavcem
le tako naprej
:D:))8-)>:D

McHregec ::

Vsem Slo-Techerjem želim veliko sreče, zdravja in ljubezni (ampak ne do računalnikov) v novem letu 2001 in seveda čimveč overklokanih proce sorjev:D:D

Rott-von-weiler ::

Jaz želim srečno novo leto vsem še posebej pa moji omi ki sn jo vključo na slo-tech.
:))

OZZY ::

Vsem slo-tekarjem želim srečnga pa zdravga. Pa sevedi velik,velik ljubezni v letu ki prihaja. No ja pa tud velik OC-ja.

mojsterpeter ::

Srečno 2001 vsem Slo-Techovcem!LP Peter

BlackAdder ::

Vsem prijateljem po duši in srcu želim veliko sreče pri navijanju (nujno prek 1gHz!) in mnogo zdravja (brez virusov) v novem letu 2001.

Sicer pa, imejte se najplepše in uživajte kolikor se da (dokler se da)!

MadMax ::

novo tisocletje tebi luni, pa tudi vsem ostalim slo-techerjem, kajti brez vseh vas tudi ta stran ne bi bila popolna!:))

roro ::

Ostanite zdravi in zagnani še naprej.

Mate ::

Jah ni kej, zgleda da sm prvi k je letos oddal post na slo-techu[:].
Sej ne da sm vec k pol tik zgresu in sm mogu use popravlat... No ja kr tko naprej, pa vsi ostali srecno novo leto!!!:D

ChiefThunder ::

Tud jazst želim vsem skup zdravo, veselo in srečno novo leto. Skratka, vse najboljše. :D

Senitel ::

No jest sem pa tretji letos. No vsem skupaj in vsakemu posebej želim srečno, zdravo in uspešno novo leto 2001. Pa veliko ljubezni (še do česa drugega kot računalnikov>:D), pa da bi se računalniške komponente še naprej cenile, pa čim višje frekvence!
Zdej grem pa še mal podremat...

Elemen_T ::

Heh srecno!
vceri sem pomoje podrl rekordno število stavka: srecno 2001. Celo lj smo obdelal:)

alien-w ::

Tudi jaz se vračam na slo-tech strani po 14dnevnem premoru in vsem želim vse the best, pa ne vsega cajta za compe porabt. :D

Cr00k ::

a je tuki kksn zaklad?