» »

ADSL brez ISDN

1
2
»

nsignific ::

>Brane2:

Dejstvo je, da se bo nadgradnja linije iz analogne v digitalno se vedno izvajala ob narocilu ADSL. Zanimiva je ta "politika" siola, ki vpliva na terensko delo PO izteku "politicne" vkljucitve ISDNja kot pogoja za ADSL.

Kot v kaksni pravljici, kajne?

iration ::

> \...\ , da ADSL dela preko analogne linije ali prek ISDN, da pa noben telekom ne ponuja obojega.

WTF. Večina evropskih telekomov ponuja oboje.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

MRtwister ::

mozno, dej vir.

swar ::

Aleluja!Sam fak prasci so me nategnil vseen,morm cakat do septembra da lahk odjavim isdn(24mesecev pac),pa se isdn telefon mi bo ostal.ARGH!Stacionarca pa tkointko ne rabim,dam rajs une 3600 za hitrejsi net.

iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Sirki ::

Po pogovoru z operaterjem na Telekomu na 080 8000 sem izvedel, da je ISDN še vedno pogoj za ADSL in da so razna obvestila na internetu in po časopisih zavajanje starih in bodočih naročnikov. Tako da še naprej veliko zabave v navezi Telekom + Siol. :D >:D

Blue22 ::

To je jasno. Če ISDN res ni potreben za ADSL to pomeni le, da bodo nategnil nekej uporanikov v ISDN + ADSL paket. Zakaj pa ne če lahko. Če se drugi ISPji res ne morjo združit pa zbunit pa nekej ukrepat jh pa k** gleda. Siol seveda gleda na denar, vednar bi lahk tut s podeželjem veliko zaslužili. Na odročne kraje bi pač peljali bolj takne optične kable in bi tam ponujali 0,5Mb pakete. Sam bi bil tut s takmu vesel. Aja kabel je pa narbl. Če bi telemah mal veči področje pokrivu pa kej reklame naredu, bi lahk zlo hiter mel novga konkurenta.
kurc kne vem kaj bi napisu
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216697 (11324) Tr0n
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114221 (10108) Bistri007
»

Poceni ADSL potem pa...

Oddelek: Omrežja in internet
262484 (1348) Mavrik
»

ADSL brez ISDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567893 (7893) Blue22
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
462469 (1812) Tr0n

Več podobnih tem