» »

Nekaj novosti o Windows XP Service Pack 2

Nekaj novosti o Windows XP Service Pack 2

The inquirer - Odkar je Microsoft izdal prvi servisni paket popravkov, je minilo že kar lepo število dni, do izida drugega SP-ja pa bo prav tako še minilo nekaj dni. A prve novice o novostih in bonbončkih, ki bodo v slednjega vključene, vse bolj curljajo v svet, zatorej je tudi prav, da rečemo kakšno besedo ali dve o njih.

Tako so fantje pri I Am Not A Geek za nas prebrali kar 200 stranski Microsoftov dokument, ki govori o novostih, ki bodo vključene vanj. Tako bo novi Service Pack prinesel podporo za Bluetooth in novi Okenski namestilnik (Windows Installer), ki bo tokrat označen kot tretja(3.0) različica, z njim pa namerava Microsoft skrčiti velikost popravkov, jih avtomatsko namestiti in prenesti na vaš sistem le datoteke, ki jih potrebujete. Celoten članek.

8 komentarjev

SXR ::

Hja, ne vem kako gre ta stvar, vendar se mi zdi, da bi moral nekdo dokument pregledat (vsaj na hitro) in pol pisat. Strani je manj kot 100 (97) >:D
You can talk rationaly about kernel design, the issue of free-ness is emotional.

Realist ::

Da ne govorimo o tem, da je komentar dolg 3 strani in se od tega je ena velika slika. In to je povzetek 200? strani plus nekih dodatnih virov?
Ne me jebat kaj vse objavjo :'(

Totscha ::

Očitno gre samo meni to na jetra, samo MS je že za SP1 na veliko govoril, da bo vanj vključil Mount Rainer podporo. Pri SP2 pa se o tem niti ne pisne. Že razumem, da MS noče govorit o tem, kaj jim ne uspe narest. Samo da se ob to dejstvo novinarji prav nič ne obregnejo, se mi zdi pa jako čudno. V niti enem članku od SP2 namreč še nisem zasledil besedice o ponovnem manjeku Mt. R. podpore.

pivmik ::

Mount Rainier - CD-MRW / DVD-MRW sploh ni omenjen!!!
Pa popolna podpora PNG slikam z alpha prozornostjo niti!!!

Za koga delajo MS Installer 3???
Naj raje sprograirajo kej bolj konkretnega in dejansko uporabnega za uporabnike!
LP, Gregor GRE^

Road Runner ::

Za koga delajo MS Installer 3???


najbrž za une z dial-upom da bojo mel hitrej popravke zloadane?

pivmik ::

Uni ki ima dialup ne bo sploh šel downloadat SP2.
LP, Gregor GRE^

Gandalfar ::

To ni poanta. SP2 bo ze dobil na kaksnem cdju, ampak varnostne popravke bo potem hitreje in lazje dol snemal..

Lee_Nover ::

me prow zanima implementacija Bluetootha .. bo saj BTH prek winsocka delu !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti v Vista jedru - 3. del

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
356036 (4359) Lamur De Zur
»

Microsoft @ CES, Las Vegas 2006

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
202903 (2281) BigWhale
»

Microsoft spreminja strukturo certifikatov, bliža se izid 'trojice', nov SP2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
94125 (3282) MrStein
»

V ponedeljek se je odvijal WinHEC 2005

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
363321 (2675) CCfly

Več podobnih tem