» »

Čas hitro mineva..

Čas hitro mineva..

tx-z ::

A se vam tut zdi da se cajt ful hitr premika :)) :\
tele teme se spomnm da sm jo pred največ kakšnim letom napisu in pol pogledam da je že 2 leti stara....sploh si nism mislu kako je to mogoče, da je tok hitr minil...(se še spomnm kako sm se vedn sprašval kaj tist pomen To temo vidijo vsi... ;) ) :P ....pa počitnce, k je že skor pol leta od tega k so se končale.....pa osnovna šola, že let pa pol nazaj.... :))
tx-z
  • spremenilo: tx-z ()

nicjasno ::

Starejsi si, hitreje cas mineva.

Spomni se, ko si bil se v puberteti, recimo osnovni in sr. soli, kako je solsko leto dolgo trajalo (subjektivno seveda). Sedaj pa cas vedno hitreje mineva. Zadnja 4 leta so meni minla kot bi pihnu.

Nekje sem prebral, da ima to veze z naso telesno temperaturo, ki se z leti spreminja in vpliva na nase dojemanje casa.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

moj_nick ::

Več delaš, hitreje ti čas mine ;)
110111001001010001010000

mare_ ::

hehe...
Zdej enkrat smo bli pri enih sorodnikih in moj oči tako enga vpraša, kdaj bo kej šel delat izpit (vozniški). In on: "Al ga mam že 4 leta..."
Pa še moj bratranec potem vpraša za eno sestrično, če je že šla k birmi... ja, pred tremi leti... :)

darh ::

pomoje nas vsak dan nekdo nategne za kako uro ali dve :P
Excuses are useless! Results are priceless!

Bob Rock ::

Enkrat sem gledal en dokumentarec o relativnosti, pa je bil zelo lep primer:
delavka za tekocim trakom:
- dan ji mineva neskoncno dolgo, ko pa nazaj pomisli, se ji tdi, da je kar naenkrat minilo leto
reziser:
- vsak dan mu je prekratek, ko pa pomisli za nazaj, se mu pa zdi, da je bilo leto zelo dolgo

tak, da, tisti, ko se vam zdi, da leta prehitro minevajo, si mal popestrite zivljenje, malo manj monotonost in enolicja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vas je nehalo kaditi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7812267 (10389) GabrieLeo
»

Kok ste stari? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48350206 (23213) BivšiUser2
»

AMD zvišuje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
568522 (6748) Meamoto
»

Jadra na svetlobo

Oddelek: Znanost in tehnologija
483595 (2267) SasoS

Navijanje ure

Oddelek: Loža
271303 (824) Thomas

Več podobnih tem