» »

Samsung 959NF 19'CRT

Samsung 959NF 19'CRT

drejc ::

Kak ste kaj zadovoljni s to zadevo? Sm se odlocu, da ne grem na lcd, ker mi je apn, zdej mam pa 17' trinitrona pa rabm neki za 1280x1024.

10x

p.s.: ga kdo proda ;) ?
  • zaklenil: boštjan ()

Eddy ::

Zivjo!

Jaz imam enakega samo da ima DF končnico (kao boljši)
Zaenkrat mi dela uredu, samo lih full pa nism zadovoljen...
Pač malenkosti... :)
www.ekwaterblocks.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Eddy ()

boštjan ::

Jaz imam enakega samo da ima DF končnico (kao boljši)

sorry eddy,ampak DF model ni boljši od NF.NF ma diamond trinitron cevjo not,DF pa ne
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

ZLOky ::

Drejc: Raje povej koliko SITov si pripravljen dati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

K0K0 ::

DF sploh ni ravn ampak ma sam šipo odspred da zgleda da je.
Drugač pa mam doma 959NF in sem zlo zadovoljen z njim sam pravjo da tele serije k se zdej prodajajo niso več tako vredu.

kanabis ::

DF je čisto druga zadeva dyna flat jn je precej slabši in nima ravnega ekrana. (kar malo poglej ob robu v notranjost ti bo takoj jasno) od 959NF, ki je ZAKON od monitorja, predvsem če te ne muči plac. Daleč najboljši CRT monitor z edinstveno diamond trinitron cevjo, pravim ravnim ekranom in fanatstično sliko. Sam sem se odloičal med 959NF in Iliyamo ki je bila takrat še 20.000 dražja. Vzel sem iliyamo, ker ima še USB-je na stoajlu, ampak mi je NEVERJETNO žal!!
Kolega ima 959NF in primerjava je očita že na prvi pogled. Kristalno čisto sliko lahko moja Iliyama kar pozabi, da ne govorim pri resoluciji 1280x1028 v windosih. Vse robove imam meglene (2x menjal monitor, ker sem mislu da je kaj krivo pa isti drek), medtem ko je 959 NF brezhiben!
ČE te ne muči prostor NE RAZMIŠLJAL in vzami 959NF ki je in bo ostal najboljši monitor CRT z ravnim ekranom.
Tudi če prebereš bilo kateri test v spletu je monitor brez pripomob in pred vsemi, žal sem jaz prepozno to videl.
Ima pa tudi zelo zanimivo in dobro funkcijo za "štelanje" monitorja. Priklopiš monitor z dodtanim kablom ki ga dobiš na USB v PC se usedeš lepo na daljavo kjer boš imel monitor in si naštimaš sliko od tam lepo z miško, preko programčka ki ga dobiš zraven v ta namen, tako da te ne preseneti ko se presedš meter nazaj. Nastaviš pa vse od oblike, barve.....imaš pa tudi funkcijo da si nastaviš dve varijanti, pač za dve različne priložnosti delovanja.
Monitor kot veš je tudi 100 hz, čeprav ga imaš lahko na 85hz in dela odlično.
Pa še ceno je Samsung tako znižal da če kupuješ novega se splača. Moja Iliyama ima še vedno zasoljeno ceno kot pred letom pa pol, čeprav ga takoj zamenjal za 959NF, brez razmišljanja.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

nodes ::

DF ima lepšo sliko od mrskaterga trinitronca

ostrejšo in čistejšo sliko naj bi imela samo Mitshubishijeva trinitronska cev, nekateri trdijo, da so se našle tudi v 959NF

sedaj tile 959NF niti niso več to kot so bili in vedno so obstajali bolši monitorji

so pa pocen

in če se bo ujel s tvojo grafo, dober nakup

Matev ::

DF je dyna flat kar pomeni ukrivljen monitor pred njim pa ravna šipa - nateg skratka (marketinška fora za prodajo ukrivljenih zaslonov ljudem ki nimajo pojma in mislijo da so kupili s tem raven zaslon ... svašta)

NF je pa natural flat in je trinitron - poponoma raven in oster

cena je cca DF:NF 1:1,5

mato22 ::

Jest mam 959NF in sem super zadovoljen

Moonman ::

Tudi jaz sem že 2 leti zadovoljen lastnik samsunga 959NF.
So pa problemi z monitorji novejše izdelave. Ima ga tudi bratranec, pa monitor ni več tako kvaliteten == nima tako dobre slike kot moj.

lp


iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

boštjan ::

glede na to,da je prvotna tema starejša tole zaklepam.Link je že iration dal.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater CRT monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675846 (4754) Tilen
»

Monitor 19"

Oddelek: Kaj kupiti
71174 (1087) JustVi
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514473 (3810) Zico
»

monitor 19'' CRT: katerega in kje

Oddelek: Kaj kupiti
312103 (1676) Zheegec
»

razlika med samsung 959NF in 957DF

Oddelek: Strojna oprema
81260 (1097) Matevy

Več podobnih tem