» »

Problem! PC Beep ob prejemu maila v Outlook

Problem! PC Beep ob prejemu maila v Outlook

aljazh ::

Lepo prosim, če mi nekdo pomaga, saj me že vse skupaj spravlja ob živce in ne vem več kaj naj še preverim. Tudi iskanje po Googlu ni obrodilo nobenih sadov.

Problem je sledeč: Ko dobim v Outlook 2000 nov mail, se zasliši enkratni zvočni signal "PC Beep". Pa to nimam nastavljeno, da bi se slišal takšen zvok, saj imam vse windowsove zvoke izklopljene. Tako se mi dozdeva, da gre očitno za kakšno napako, kjer mi računalnik javlja, da je nekaj precej narobe - toda kaj? To se zgodi samo, ko v Outlooku dobim nov mail.

Lepo prosim, če mi nekdo pomaga, saj počasi že izgubljam živce oz. me začenja skrbeti, da ne bom slučajno moral zopet Windowsov nalagat :\ Aja, OS je Win XP pro SP2.

aljazh ::

Kaj res nihče ne ve, kaj bi to lahko bilo?

Tristo kosmatih!>:D No, sicer pa tudi obširno iskanje na Googlu ni dalo nobenega vsaj približno podobnega opisa podobnega problema.

smarkic ::

Ja, vse več ljudi uporablja ThunderBird ;-)
V Outlooku 2002 je stvar nastavljiva v meniju orodja - možnosti - možnosti e pošte - dodatne možnosti e pošte - "ko prispe nov element". Verjetno je v O2000 kaj podobnega?

aljazh ::

Zadevo sem končno uspel rešiti :D

Izvrstno "skrita" nastavitev v Outlooku
[Možnosti > Lastne nastavitve > Možnosti e-pošte > Dodatne možnosti e-pošte > ko prispe nov element > Zaigraj zvok]
... kot je sicer napisal tudi 'smarkic'

... se mi je pač zdelo samoumevno, da ne bo nobenih zvokov, če izklopim vse windowsove zvoke, potem pa me preseneti ta pc beep.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisma - Ure In Ure - 3 Min Na Prejemnika

Oddelek: Programska oprema
101267 (994) jozekuch
»

Outlook beep

Oddelek: Pomoč in nasveti
6877 (842) Opkow
»

Težava v Outlooku

Oddelek: Programska oprema
61183 (1041) Khalila
»

Email tracker?!?

Oddelek: Programska oprema
162533 (2284) Jeronimo
»

Čas in datum prejetja e-maila

Oddelek: Omrežja in internet
141427 (1148) SubOrbit

Več podobnih tem