» »

Zobna pasta!

Zobna pasta!

Golden eye ::

Ktera je najbolj učinkovita zobna pasta al je to čist vseen??
Vaše izkušnje in mnenja :))

STASI ::

Odvisno kake probleme imaš. Če jih nimaš je najbolj uporbaljati kak gel namesto zobne paste(najmanj poškodujejo zobnino al kakorkoli se zadevi reče) vseno kateri. Sej bistvo čiščenja ni uporabab zobne kreme ali gela bistvo je način in temeljitost.
Če ti ni težko dati okoli 700 sit si v lekarni kupi tablete Plaqserch in preveri kako dobro si umiješ zobe. Priporočam pa tudi uporabo ustne vode(Synsodyne)!

Če pa imaš probleme raje vprašaj svojega zobozdravnika ker če ti bomo na temu forumu svetovali laiki ne boš rešil nič.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Golden eye ::

sej to sem bolj tko vprašal bolj informativno :8) :D

]ViRiana[ ::

Meni je v bistvu vseeno za znamko, rada pa jih menjavam. Ne bi zdržala recimo par let ob isti zobni pasti (tako kot moja mama, ki - že odkar pomnim - kupuje eno in isto). :D
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

darh ::

meni je definitvno najboljsa ona, ki ima embalažo tako narejeno da sama stoji pokonci 8-) mislim da je dentamed nisem pa šur.
Excuses are useless! Results are priceless!

Kaufmann ::

Amway:D Malo bolj gladka je po okusu, pa dalj imaš svež dah od ostalih zobnih past
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaufmann ()

Ziga Dolhar ::

Signal Super Whitening.

(Moja mama je taka kot virianina -- le, da moja še zelo na ceno gleda. Zato imam pa "svojo" pasto.)

Sicer pa priporočam uporabo ustne vode. Aquafresh je über, Water Pearls (al kaj je že ona brezbarvna s plavim zamaškom) je nagraužna. 0:)
https://dolhar.si/

poweroff ::

Whitening paste so kolikor vem škodljive. Vprašaj svojjega zobozdravnika, pa ti bo razložil zakaj. Ioni, pa to...
sudo poweroff

Vesoljc ::

mene je pa vedno zanimalo kako naredijo več barvno pasto? oziroma kako ostane notri nezmešana?

no, sej bi lahko eno odpru, ampak se tega spomnim glih takrat ko paste nimam pri roki... :))
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Ziga Dolhar ::

Matthai: menda je to res (uporabljam le zvečer). (Ioni? O kakšnem sevanju ti to? >:D)

Vesoljc: "farbe" so v ločenih "tubah" notri, zmešajo se šele pri "izhodu". Morda si že kdaj opazil, kako se bolj pri koncu zgodi, da je tvoja pasta zgolj še enobarvna :-).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Vesoljc ::

aaa, tko kot katruše :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Ziga Dolhar ::

Genau!

Ampak kot tastare kartuše, ne te nove, k ti samo ene farbe zmanjka, pa lahko ... >:D
https://dolhar.si/

SleepLess ::

Hehe, to je tudi mene zanimalo kako pakirajo to notri da se zmesa tako, sedaj pa vem 0:)

Drugac pa kaj menite na reklame v katerih vedno oglasujejo, da vam zobne paste "pobelijo" oz naredijo zobe bolj bele od belega :>, pomoje je tisto bullcrapp :D

neres ::

Ja, in pa ta "naravna belina". Naravni zobje (karkoli že to je:D) sploh NISO beli.

Sicer pa mene zanima: katera pasta je najboljša za svež zadah? Kao, da se zbudiš naslednji dan, kot po reklami...8-)

STASI ::

Pasta, ki beli, povzroča mikrokorozijo s katero se odstranjuje stvari, ki so zobe obarvalo, kot tudi malce zobe.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

BigWhale ::

neres: nobena. :P

Hm, pri nas doma kupujemo zobne paste od Welede. Hecnih okusov in primesi ampak precej cool.

poweroff ::

Ioni - nabiti delci, ki ti iz zoba vlečejo nasprotno nabite delce in ti s tem uničujejo sklenino.
sudo poweroff

Mercier ::

Signal Microgranules. Tele mikrogranule so taki večji delci, ni kaj za polirat, al kaj podobnega. Občutna razlika glede na "navadne" zobne paste.

OldSkul ::

Najbolj sovražim Aquafresh zobne paste, ker imam po njih nek čuden okus v ustih.

BigWhale ::

A po kaki zobni pasti nimas cudnega okusa v ustih? :P

gkovac ::

Sam že neki časa uporabljam Ajona zobno pasto... dlesni mi ne krvavijo več, zobje so čisti, zadah rula skratka ne bom je nehal uporablat dokler jo ne bojo nehal delat.

Zadevo izdeluje mislim da Dr. Liebe in se jo dobi samo v lekarni. Res jo toplo priporočam. :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Vikking ::

vademecum zobna krema+ustna voda "2v1",, men je tabolja... drgač pa še zraven uporabljam zobno nitko oral-b - mentol!

STASI ::

SuLc: kolk pa je ta zobna krema?0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

gkovac ::

uh si me dobil zdele... mislim da tam okrog 500 sit... je pa koncentrat in jo ful mal porabiš.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

STASI ::

Glede barvanja zobne paste. Sem danes odpru zobno pasto. Notri ni nič sledu o kakih "kartušah" za različne barve. Vsaj za Colgate Herbal. Tko da poglejte še ostali pri vaših pastah.0:) 0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zobno nitkanje, resitev?

Oddelek: Loža
499565 (1236) samovprasam
»

Zobna ščetka za težave z dlesnimi

Oddelek: Loža
325573 (4716) zee
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21661159 (33559) Andro457
»

Zobna pasta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5916831 (14503) francek1
»

Zobne paste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716939 (14313) harmony

Več podobnih tem