» »

Igre za osnovnošolce

Igre za osnovnošolce

gobice ::

'čer!
Iščem 5-6 iger, ki bi jih božiček prinesel otrokoma, ki hodita v osnovno šolo (3. in 5. razred). Mi lahko kaj svetujete? Vem samo, da imata rada rally in streljanje (posebej še npr. LOV, na jelene itd.).
Računalnik je Sempron 2600 z grafično Ati 9250SE.

Hvala,
(božiček)

BOCo. ::

Ena izmed iger simulacije lova je Trophy Hunter ali pa Deer Hunter 2004. Izmed rallyjev pa je eden izmed boljših Colin McRae rally 5!!!

Hair ::

Jest sm še "mulc", pa ti povem, da igre niso primerno darilo za tako mlade otroke.
Računalnik otroke čiso prehitro zasvoji. Včasih se starši tega sploh ne zavedajo, vse to skopaj, pa pelje v probleme - za otroke in starše.

Raje jima kupi smuči, drsalke, sanke, ali pa bonbone.

Lp!

Boki_ ::

Splača se pogledat za Richard Burns Rally, ker Colina se bosta (pre)hitro naveličala.
I'm back

gobice ::

O super, tisti Deer hunt izgleda fantastično! Mogoče lahko priporočite še kakšno pustolovsko oziroma logično igro, ki ne bi bila preveč zahtevna? Pač za osnovno šolo.

P.S. Ni skrbi, da bi bil računalnik predolgo prižgan. Ata ima glavno stikalo na nedosegljivi višini. :D

jRk0 ::

Tom Delonge, ti si pa izredno premisljeno izjavo dal ven...Igra, ki je ne obvlada niti 18 letnik prav, rabis polno casa za obvladanje pa navelicas se je, ker vecina folka ne zna vozit pac. In ti bi TO igro podaril tretjesolcu?
You fuck up once, you loose two teeth.

mojsterleo ::

Syberia 1 in 2 -> super pustolovščini!
Escape from Monkey Island - starejša avantura, ampak zelo dobra.

-- Leo

Dead_slayer ::

Hi

Jz bi pa za avanturo oz. rahlo misleco predlagal Indiana Jones igro, če imata fanta rada take bolj pustolovske miselne :))
Death is coming for you........ruuuuuuuuuun

damirez ::

Kašne folk strela..... Dej mu raje kup dangerous dave 2, ja ljubi bog kje pa dobu Syberio 1 pa monkey island pa take...

Za osnovnošolca miselna špila, ki jo dobiš povsod je recimo nekaj od EA ta ma nezahtevne špile namenjene širšim nezahtevnim uporabnikom, igre so brez pretiranega nasilja... Jaz bi jima kupil Lords of the ring Battle for middle earth, to mulci obožujejo, gospodar prstanov lepo grafiko pa še spretn ti ni treba bit saj vse delaš z miško pa mal morš tud mislt. Pa še igra ni tako pussy geyevska, nasilna pa tu ne preveč.

Drugo je kaj bi vi špilal, kaj je pa za darilo za božička.

PARTyZAN ::

Hunting Unlimited 2,3 :>

Tilen ::

Sonic Heroes!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Backup22 ::

Ma downloadaj emulator pa naj igrata Dyne Blaster pa je to to al pa Wormse World Party!! Ni bolšega!
//

gobice ::

Hvala vsem. V ponedeljek božiček nakupuje. :D
(Dyna Blaster se pa še jaz čisto dobro spomnim! Dobra, dobra.)

NobelMan ::

žal mi je ampak strinjam se s \___Speedy___/-jem (kmalu se jedla nebosta vec) verjemi

yaan ::

Jas sn tut mnenja, da se bosta z računalniškimi igricami zasvojila. Zaupaj mi, s sošolcem delama raziskovalno nalogo o zasvojenosti s compom!!!;)
nobelman in speedy imata prav!!!...kupi jima kako pametno enciklopedijo za isti dnar ko igrco, pa še naučila se bota kaj:) !

Tilen ::

Ali pa nikoli odprla/kaj prebrala?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

overlord_tm ::

zdownloadi wolfensteina ET pa zapeč na cd:D

tega spila se saj jaz preprosto na naveličam :)

MasterMind ::

Hm. Ko sem bil jaz v 2. razredu OŠ, sem dobil računalnik. Igral C&C, sem bil tok zasvojen, da je glava bolela :D. Zdaj sem pa zasvojen z Linuxom in delno s programiranjem ;). Iger skoraj, da ne igram več... (2. letnik SŠER Ljubljana)
Gentoo, KDE uporabnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410903 (1305) blabling2
»

Avanture-pustolovščine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
669293 (4664) lolek84
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112724 (9998) SavoKovac
»

naj stara špila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1029463 (7317) glinik
»

Katero legendo ste največ preigrali?

Oddelek: Igre
441866 (1386) Kaboom

Več podobnih tem