» »

Po končani instalaciji Mambo 4.5.1 mi vrača napako

Po končani instalaciji Mambo 4.5.1 mi vrača napako

svejk ::

poinštaliral sem zadnjo stabilno verzijo mamba. Pri sami inštalaciji sem sledil navodilom, ki jih inštalacija ponuja. Na koncu sem kliknil na get page in dobil sledečo napako:

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/includes/mambo.php on line 274

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/index.php on line 192

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/index.php on line 193

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/index.php on line 194

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/index.php on line 195

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/index.php on line 196


ob kliku na administraciji pa mi izšpiše sledečo napako:

Warning: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/administrator/index.php on line 67

Warning: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/html/Mambo/configuration.php:62) in /var/www/html/Mambo/administrator/index.php on line 67document.location.href='index2.php'; >


mogoče kdo ve kje je problem, se je kdo že srečal s tem?

Hvala...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP cookie problem

Oddelek: Izdelava spletišč
81261 (956) Ziga Dolhar
»

php

Oddelek: Izdelava spletišč
111038 (962) Trubadur
»

Matrica

Oddelek: Slo-Tech
121178 (878) Tomi
»

ERROR SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
71224 (1082) abcde7
»

SLOweb free iNET stuff

Oddelek: Omrežja in internet
61215 (1059) asteroidk

Več podobnih tem