» »

Živčevje

Živčevje

Elemen_T ::

Kolikokrat dnevno/tedensko/mesečno se odločite tepsti računalnik? Če sploh...

Mogoče sem samo jazst izjema ker to počenjam večkrat na dan :|

jeti ::

Nikoli, saj sem kulturna oseba na visokem nivoju in se znam obvladati.0:)
Pravo nasprotje tistega debeluha v filmčku Bad day at work. Upam, da se ti ne znašaš toliko nad svojim računalom.>:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Elemen_T ::

Eh ne, Jeti ono tam je pretiravanje...tega zdrav človek nebi šel delat. Se pa zgodi da nažgeš v ekran ali mašino :\

ahac ::

Jaz samo mizo tepem... ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

whatson ::

hm.. pri meni je ponavadi miška tista ki nosi posledice mojih izpadov :D... a je čudno da sem menjal že enih 5 mišk v zelo kratkem času?:P:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Thomas ::

"O prekleta kišta" - je bilo najhujše, kar sem prizadejal kadarkoli kateremukoli računalniku. :D:)8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

HEKO ::

Včasih malo ruknem po tipkovnici..ampak to je to :)))....
včasih še ubogi glodalec nastrada..ampak zelo redko0:)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

mmisv ::

jest ruknem po nekakšnem predalu za tipkovnico. ta predal je ful dobr naštiman k se lepo vn izpod mize potegne in maš na njej tipkovnco. pol pa BUM po robu predala pa jetastatura že 15 cm u zraku.
Čist trivialna stvar...

_Mortal_ ::

Jaz udarm v omaro al pa kej fuknem v tla
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

jeb ::

tipkovnica najbolj trpi, itak.
zarad tetrisa sem zamenjal kaksne 4 tipkovnice, in nobena stvar glede masine me ni nikol tko spravla ob zivce kot tetris :)

_Mortal_ ::

LoL (laugh at Loud) če kdo ne ve
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

NoUse4AName ::

zadnjic sem na discoveryu gledal odajo o tem kak sproscanje jeze vpliva na nasilno vedenje. Odkrili so da ce jezo sproscas (nekaj vdaris) postanes 2x bolj agresiven kot pa ce bi jo potlacil. Vse kar sem jst menjal zarad jeze je miska, bad quake day :\

Tjulenj ::

ce nisem menjal zaradi jeze nobenega kosa hw. mogoce kdaj udarim po tipkovnici ali pa se malo pogovarjam z racunalnikom to je pa vse :D
mortal_car: hm... pol bi blo LAL ne pa LOL :D try again

Nemelk ::

že 4 leta tolčem po eni in isti tipkovnici, odkar igram simulacije fliperjev pa sploh! k zgubiš kuglco glih sredi misije... joj BUMMMMMMM po tipkovnici!>:D


p.s.ampak chery g83 še vedno dela!
Nemelk ™

_Mortal_ ::

zajebu sam se LAUGH OUT LAOUD
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Loki ::

Spet si zajebal - Laughing Out loud.
I left my wallet in El Segundo

Elemen_T ::

Roberto: Laughing Out loud je slovnično nekorektno, smejati se pomeni smejati se ob nedoločenem času, torej present simple ki pa ni Laughing pač pa Laugh 8-)

SkIDiver ::

Tist filmček o debeluhu sem tud jz nekje ujev pa nevem kje. Jeti mi poveš kje si ga vidu. Drgač pa pr men največ miška rtpi pa ne zarad tega k ne dela računalnik ampak kr miš šteka pa treba vsake tuk časa z njim po miz mal zaropotat. Najhuj je pa blo k sm skor modem vrgu čez okn k me je neki zjbaval. P je glih matka pršla v sobo in ga rešila pred poletom čez okno:D

Tomi ::

Jaz se pa ponavadi ne jezim, ker računalnik dela normalno. Če pa gre kaj narobe ( recimo danes sem še enkrat obračal Half.Life ), in sem sam doma, pa dobi lekcije iz ženske anatomije. V večih jezikih:\
Včasih je pa res, ko sem računalnik še imel drugje, tipkovnico pa na pladnju, sta pa oba preiskušala trdnost in različne energije>:D
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Če se miška zatika - s šraufncigrom odpret, popolnoma razdret pa opucat. Pol dela k nova:D. Drgač pa pr men najbl trpi tipkovnica - ko kaj zmrzne zarad kakega programa, kar ne morem vrjet pa maham po tipkovnic, če bi se slučajn zbudu kaj:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

_Mortal_ ::

Teb je skor Modem Sky Divu
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Avenger ::

Jaz mam staro dobro Cherry G81-3000, to pa zato, ker je neverjetno trpežna... največkrat nasrkajo puščičaste tipke :D

Aja, vedno sem si želel, da bi mel računalnik en neodvisen sistem za zaznavanje močnih tresljajev (=udarcev) ob katerih bi rekel - AUUU! ;)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

A.J. ::

Pr men najbolj nastrada tipkovnca kadar me winsi z@jeb@vajo. To je pa prbližn dvakrat na mesc, tko de ni sile. Nasledna je pa miš ki dobiva udarce od mize (beri padce z dodatnim pospeškom:D) ene parkrat na mesec.

burekar ::

Tipkovnica je pri men največja žrtev. Še zegn da je cherryjeva, drgač je že zdavni ne bi blo več. Kar se pa tiče jeze, jo je treba nekok spustit. Tolk kot nas zejbavajo računala morjo pa le dobit od cajta do cajta nazaj.

SkIDiver ::

Teskan miško sm že razmonteru pa se kr neki paca. Ob kakšnem pritoku financ mislm itak novo kupr.
Kar se pa modema tiče je pa skor moj SkyDiver ime prevzev. Dej pravm mama ga je rešila. To je bil najhujši primer moje jeze.

Koci ::

moj na šihtu je takšen, da dela šele ko ga dvakrat pošteno, ampakres pošteno, pod disketo brcneš. Čisto resno.
Panta rei!!

njok ::

Tipkovnica mi je zelo hvalezna od kar imam win2k:D.

Drugace pa je najbolj trpel predel med tipkami E T D G C V (se lepo prilega moji pesti), se posebno ko sem posizkusil namestiti modem na USB:D.

Binji ::

Jst ponavadi namerim udarc v monitor ma ga 0.5 sekunde preden prleti preusmerim v zid. BOLI!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

footprint ::

Jaz pa ljubim svoj računalnik, in če se sesuje navadno ni kriv on temveč moje neznaje. Zato grem raje na sprehod ali pod hladno prho. 8-)

gkovac ::

ne ne.... zensk in racunalnikov se ne tepe :D se posebi ne mojga racunalnika... rajs brnem v mizo pa me pol boli noga, ampak pocutis se pa vseen boljs 8-O

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

ABX ::

Tipkovnice so zakon, mehke in še poceni so :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

_Mortal_ ::

Rabš zgubit jezo zato je vseeno kaj butneš vsaj men
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Lunik ::

men se kompjutra zdi škoda, ampak vseeno sem že kdaj ornk užgal po tipkulji al pa miš vrgel ob tla. drugače pa največkrat trpi tisti podstavek za tipkuljo, ki je že dokaj razmajan :)

Sergio ::

hm hm... men se je to samo enkrat zgodil... udaru sm pa po mizi. drgač pa moja lubica nkol ne bo tepena :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Sergio: tu pa tam moreš malo pokazat kdo je šef :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sergio ::

moje ljubice nikar!



Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Serđ, kaj pa frajariš >:D

luni ::

ves da se more pohvalit na vsakem koraku
Artificial Intelligentia

Neo32 ::

hmmm ce bi jest imu tak compjuter bi se hvalu sam da bi imu sanso, na zalost pa je ze kaksne 3 mesce v fazi obdelave:D:D( ni financ ni nc)>:D>:D>:D>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slovar slenga

Oddelek: Loža
166306 (6008) iggy
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
837895 (6386) Alexius Heristalski
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272200 (1746) C_maniak
»

Razlaga vseh kratic na enem mestu

Oddelek: Slo-Tech
214525 (3691) kuglvinkl
»

šiš-kebap

Oddelek: Slo-Tech
311851 (1350) Nemenej

Več podobnih tem