» »

SetiTEAM

SetiTEAM

g0Run7 ::

a še komu razen meni ta program (SetiTEAM) že par tednov ne deluje več...? a ve kdo za vzrok?

JLP ::

A uporabljaš ta server: http://iosef.ssl.berkeley.edu/ v Internet Settings... (desni klik).
Live long and prosper!

g0Run7 ::

tega menija ni...uporabljam pa zadnjo verzijo SetiTEAM 1.6e, napako pa mi javi kot Sorry, lookup failed!

JLP ::

Ja to je to. Morš na ta server naštimat. In zadnja verzija je 1.6f, ki ma ta meni in nastavitve.
Live long and prosper!

Loki ::

tuki mas se nekej podobnega, sam da je online.
I left my wallet in El Segundo

g0Run7 ::

hvala jlp, hvala roberto, res sta face!:))

...edino pod linuxi še vedno ne znam setija zalaufat, pa bi sploh kaj hitreje zračunal? a laufa kdo od vas pod linuxi?

PaJo ::

Ja lepo da si porihtal, jaz sem tudi en teden rabil da se zgruntal v cem je blem, da noce vec podatkov dol vlecet:)

Kar se pa tice linuxa pa mi povej kje mas blem, saj stvar ne more biti kaj drugacna kod na winskih ali se motim?
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

g0Run7 ::

stisnjen fajl lepo dol povlečem, ga napihnem v svoj direktorij /desktop/seti pol naprej je pa tema... klikam po setiathome fajlu in se zažene(vidim ga v listi pognanih prog) ampak ga NI nikjer na omizju pa tudi paketka ne vleče dol pa nič me nikjer ne vpraša, skratka nič od niča. če pa v terminal oknu pridem do te mape in napišem setiathome mi pa napiše v stilu neznan ukaz-fajl... distribucija mandrake 8.0 namizje KDE. naj mi kdo pove no prosim ampak res ful po kmečko ker so mi tej linuxi ugotavljam ultra španska vas

PaJo ::

Hehe...
Zgleda da si bom moral opet linux gor vrec t pa probat:D
pam da bo kmalu, ker je zdaj guzva na faxu;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JLP ::

GoMAr7:
Dej saj u prvo požen program u konzoli. Greš do tam kjer maš program, in napišeš ./ime_seti_programa.
Live long and prosper!

g0Run7 ::

a tako kot si napisal s piko pa tem? ./

PaJo ::

Seveda, razen ce mas v poti nastavljeno drugace, da ti tudi progrmae v trenutnem diru zaganja:D

In... sedaj deluje???
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

g0Run7 ::

ja, zdaj sem pognal v oknu terminal in stvar definitivno dela:))
a je zdej to ok? ali se ga lahko se kako drugace poganja?

Loki ::

To je to, lohk ga pa prek kaksnega drugega programa (podobno, kot je setispy za winse) zaganjas ob startu, ce crasha, ko je sistem idle...
I left my wallet in El Segundo

g0Run7 ::

zdaj pa lahko iz svoje izkušnje povem da zadeva pod linuxi teče definitivno počasneje kot v win2000... ;(

aja Pajo: še zmeraj nisi odstranil "nultih" članov...

JLP ::

GoMar7:
A si rekompajlov kernel po svoje al uporabljaš default kernel. Pa tud servicov nis verjetn poštimov tko k je treba. Jest sm lavfov na ist mašin in imu Win2k in Linux lepo porihtan pa je bil u Linuxu kr dost hitrej.
Live long and prosper!

PaJo ::

JA se isem, ker takrat opet ni slo, zdaj pa ni cas, fax rabi svojo "casovno rezin", eh cisto se mi ze mese o teh procesih it;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

g0Run7 ::

JLP: ne nič nisem še spreminjal, ker zaenkrat še ne znam. če bi se pa tebi dalo povedat kako skonfigurirat linuxe da bojo hitreje laufali kot win2000 bi bilo lepo... zaenkrat imam slabe izkušnje ker mi desktop (KDE, Mandrake 8) kar zmrzne za 10-15 sekund in včasih se tudi kaj usuje... kar se mi pa v win2000 ne dogaja...

zlickon ::

ment ud ne dela

JLP ::

GoMar7:
Taprva stvar k jo probej narest je da skompajlaš svoj kernel. Mal poglej na Linux.com, k majo lih zej ene dva članka z navodili kako to narest. Pa še kak Kernel-HOWTO preber k tud ne more škodit an. Pa upam da nisi pozabi kake swap particije narest pa da maš prov skonfiguritan XFree86 za svojo grafo.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako je mišljeno?

Oddelek: Loža
381450 (1050) Tomi

Ena čudna zadeva

Oddelek: Omrežja in internet
311392 (918) Sergio
»

katee windovse

Oddelek: Operacijski sistemi
17957 (739) Tomi
»

Triple boot

Oddelek: Operacijski sistemi
8730 (621) |Luka|
»

koliko rama?

Oddelek: Pomoč in nasveti
271795 (1494) andrej

Več podobnih tem