» »

ZAGON W02-FILE

ZAGON W02-FILE

uban ::

Imam problem z zagonom .w02 programa s tem problemom se še nisem srečal zato naprošam slo-tech za pomoč!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logika

Oddelek: Programiranje
143715 (3231) mihy11
»

Problem P = NP ostaja nerešen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6523513 (19021) reeves
»

Reševanje programskih algoritmov. Kakšen pristop?

Oddelek: Programiranje
102544 (2301) Yacked2
»

Smo ljudje neskončno pametni?

Oddelek: Znanost in tehnologija
456205 (5079) innerspace
»

CATALYST 3.6

Oddelek: Programska oprema
168772 (8257) freejack

Več podobnih tem