» »

Nakup ramov

Nakup ramov

Skorpijon ::

Pred kratkim sem si nabavil procesor athlon mobile 2500 in zdaj si nameravam še osnovno ploščo abit nf7-s. Zdej me pa zanima kakšni rami bi šli s to kombinacijo? Glede na to da sem se za to kombinacijo odločil zaradi navijaških užitkov bi bilo zaželjeno da se dajo rami dobro navijat. Hvala.

MEDENA ::

no vidite dragi moderatorji

1000000000000000930390390393093 tem

Jaffa ::

Enim je pač težko malo brsknit. 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Skorpijon ::

Samo ne srat! Ja je par tem o ramih, kjer ni nobene informacije za mene, da bom pa spraševal v eni temi ki ima slučajno 2 skupni stvari z mojo (katere kupit pa da bojo fajni) pol bi pa lahko itak meli v tem forumu samo 1 temo.
1. Imam težave s starim računalnikom in sumim da je problem zaradi ramov. Posledično ker se nočem zopet "nasrat" rajši vprašam če kdo ve kaj paše skupaj.
2. V temi kaj kupiti 1. in 2. del ne piše nič uporabnega ker je stara 200 let poleg tega kako hitri in veliki in barvni naj bodo vem že sam. Sprašujem po firmi ocz, kingston, corsair.
3. V temi kjer je nekdo dal linke do dveh tem o ramih. V prvi piše kateri procesor plata rami pašejo oz. ne pašejo skupaj (mi ne koristi ama baš ništa ker nimam niti približno istih stvari) v drugi temi pa govorijo specifično za neko plato (ki tudi nima nič skupnega z mojo)

Ker drugih tem o ramih ni (če kdo sprašuje po ramih v temi kaj naj kupim prosimmmmmm je niti ne berem ker debil ne zna napisat uporabnega naslova teme) sem napisal svojo. Če nimaš kaj pametnega napisat ne napiši in bo tema hitro zginila če pa bote pisali takšne neumnosti ki nimajo veze z temo ste si pa sami krivi da bo nonstop na vrhu seznama. Medena vem da pomagaš povsod po forumu in tvoje znanje je visoko cenjeno, ampak če ti ne paše tema jo pač ignoriraj. Ni nas treba razsvetljevati s tem da je takšnih tem polno. Potem če jih ti v svoji neomajni modrosti toliko vidiš nas pa razvetli in napiši kakšen link....

MEDENA ::

kake BH-5 :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Racunalnik za internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
212319 (1633) hojnikb
»

Blue screen problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
352392 (2059) taz
»

Navodila za navijanje?

Oddelek: Navijanje
101478 (1183) StajercSSS
»

Super Gamer PC

Oddelek: Kaj kupiti
492137 (1438) MEDENA
»

PQI DDR RAM?

Oddelek: Kaj kupiti
9915 (708) kajak33

Več podobnih tem