» »

bele teksture v directX na gf2 ti

bele teksture v directX na gf2 ti

Vesoljc ::

pred kratikim sem dobil second hand grafično chaintech gf2 ti 64mb ddr. naložil sem nove driverje 66.xx in dx 9.0c, sistem pa je winxp sp1. kartica ni nič navita, po mojih strokovnih izkušnjah pa mislim da toplota ne povzroča problemov. namreč v open gl zadeva deluje tako kot mora, brez kakršnihkoli artefaktov. v dx pa je drugače. nekaterih tekstur (tiste ki imajo alpho?) preprosto ni, oziroma tam kjer bi morale biti vidim le belo barvo. tako je recimo v nfs:u2, kjer je vse ok razen avtov, le-ti so povsem beli :\. standardni 2d (winsi kot tudi dos :D) tudi deluje tako kot mora. v 3dmark2k1 sem pri zmajčku tudi opazil nekaj težav, tam recimo tekstur na glavi zmaja spljoh ni.

rahlo sem se igral tudi z nastavitvami v riva tunerju, ampak za enkrat brez uspeha.

kaka ideja kaj storit/probat?

še slikca kjer je zadeva najbolj očitna:
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Scorpia ::

Po moje so problem sam gonilnik od grafične in bo treba počakat do nove verzije, ali pa kakšno starejšo verzijo gonilnika gor dat. Enake težave ima moj prijatelj, pa grafična je gf2 mx440

Vesoljc ::

že iščem 21.83 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

largie ::

enako se je zgodilo meni ko sem namestil najnovejše gonilnike, imam tudi geforce2. na guru3d.com imaš ogromno starejših različic, jaz sem namestil 56.72 whql, mislim da so to zadnji uradni serije 5x.xx, in vse vredu deluje.

Sami ::

že iščem 21.83

Tile so prestari, daj gor recimo 56.72, če pa ti ne bodo delovali pa starejše.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Vesoljc ::

56.72 dela tko kot mora
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HELP premalo 3d markov 2001 SE 330

Oddelek: Pomoč in nasveti
7934 (853) Sami
»

[Zakaj taka razlika?]Driverji za Geforce 4 Ti4200

Oddelek: Pomoč in nasveti
211173 (891) lambda
»

Nov monitor -> meglena slika pri višjih frekvencah

Oddelek: Zvok in slika
9994 (937) Dr_M
»

Kateri soferji za Ti4600?

Oddelek: Navijanje
15936 (856) DjTonic
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231529 (1228) SkyNet

Več podobnih tem