» »

Flash sranje

Flash sranje

3L33T ::

No jest mam en dost beden problem. Gre pa tkole: Gren na stran od enga filma. Do sem ok. Pol je predstavitev, nek mini filmček al pa en lep napis k se mena v flashu 4.0.
In jest si želim animacijo(sej je tko ane:D) doldt na računalnik. Po možnosti bi jo dav na active desktop. A se to da? in če, kako? Hvala vsem za odgovor.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Elemen_T ::

To da bi dal flas animacijo na active desktop nikakor ne bo slo :) razen ce ne obstaja prav posebno zato prirejen program (ki pa bi ga moral izdati microsoft pa ga ni).
Ce je animacija "prilepljena" na spletno stran je ne mores dat dol...mogoce ti bo s pripomocki ratal ampak je nikakor ne bos mogel zalaufat.

LP!

romci ::

To ni cist res...vsak flash movie se da dol, samo je treba res kej drugega uporabt...

Da pokazem na primeru, kako naprimer uvodno animacijo iz mobisuxa spravt na svoj comp:

gres na www.mobisux.com in pogledas source od pagea, torej View Source - v njem bos nasel med drugim tud nekaj takega:



<object classid=
"clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/
pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=4,0,2,0" width="600" height="350"&gt

<param name=movie value="animacija/index1.swf">

<param name=quality value=high>

<embed src="animacija/index1.swf" quality=high pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/dow...
type="application/x-shockwave-flash" width="600" height="350">

</embed>

</object>





Zanima te tisti <embed src="animacija/index1.swf" ... >

Odpres kaksen GetRight al pa kej podobnga in mu ukazes Enter new url:, kot url pa vpises http://www.mobisux.com/animacija/index1...

Medtem, ko ti getright downloada animacijo, odpres en prazen fajl, ga poimenujes animacija.html in vanj spastas zgornjo kodo, torej od <object> do </object>.

Taisti HTML fajl si das za ozadje v Active desktop..stvar opravljena in si srecen in vsi te majo rad in vse je najbuls :)

Hope it helps...

3L33T ::

Tenks, to mi bo zadoščal. Sem vedu da se da:D. Ne sej ne. Sam upov sem da se da. NO zdej bom končno mev desktop, k bo saj mal zanimiv. Ampak zdele mi je neki druzga padla na misl. A se da dt to animacijo za ohranjevalnik:8). Res me zanima če se da. Bom mev pa še en kul ohranjevalnik, ko mam same bedne.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

romci ::

probi tole...sam ne me sprasevat kje se crack dobi :)

Kaka pa je drugac ta flash animacija, da bi jo mel kr za ozadje in za screensaver? :)
-- not all those who wander are lost...

Jeronimo ::

A bi se mogoče dalo narediti podobno z animacijo v apletwindow-u??
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video na web strani

Oddelek: Izdelava spletišč
91493 (1413) Beezgetz
»

Flash animacije ne predvaja!

Oddelek: Izdelava spletišč
191491 (1353) steev
»

Ne kaže mi pravilno flash bannerja

Oddelek: Izdelava spletišč
71143 (1107) #000000
»

Firefox in ena stran

Oddelek: Programska oprema
71072 (935) Pithlit
»

Nanjnovejsi Netscape, Opera ipd. - kamena doba?

Oddelek: Izdelava spletišč
51177 (1052) [MYTiX]

Več podobnih tem