» »

Koda za win xp

Koda za win xp

s40 ::

Mam en velik problem, dubu sm win xp in jih naložu, zdj mi jih je pa zablokeral ker aktivacijska koda ni prava(na intrnetu). Prosm če mi lahko kdo da kodo al pa pove kje se jo dobi! NUJNO! Hvala

mirkuma ::

Dobis jo tule: MS podpora
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Keyser Soze ::

Ja kje si jih pa dobu?

P.S.: JE dobr razčistit zadeve, da vemo kaj in kako. Ne?

s40 ::

En mi jih je prodau, k sm pa odpru doma je biu pa navdn posnet cd brez kode, zdj ga pa ne dobim. (Nategnu me je)

Keyser Soze ::

Potem pa ukrepaj kako drugače. Policija in pa morda ena inštitucija katere ime si ne upam izgovoriti - :D - tista, ki se ukvarja s pregonom piratov...

Samo pazi, da ne bodo tebe kaj hakljali. Drugače pa. Se ti ne zdi, da je 2 jurja malo malo za XPje. (pa po možnosti še pro različica)

Dzonson ::

Soze in od kot tebi, da je dal 2 jurja?

s40 ::

Sj sm dau 10 jurjov :'( Ja zdj nimam kej kokr da kodo dobim, a se je nikjer ne da dobit???

Keyser Soze ::

Jah probat je treba. Sem mislil, da se ne bo upiral tem dvem jurjem. ;) Pa da ne boš mislil, da je 10 tisočakov veliko za licenčne Xpje.

Saj sem ti povedal. Če si kupoval z lepim namenom. Je to goljufija. Probaj kontaktirat tistega ki ti je prodajal. Drugače pa kode žal ne moreš dobiti na legalen način. Sem ti pa povedal kam se buni. Tukaj tvoje prošnje ne bodo obrodile sadov. Ker pač ne smejo. Upam da to razumeš.

P.S.: Drugače pa. Se kode ne da nikjer dobiti. To so strogo varovane skrivnosti, ki niso na voljo navadnim smrtnikom. In nihče v bistvu ne ve aktivacijske kode in se je ne da dobiti nikjer na internetu.:\

Zgodovina sprememb…

s40 ::

Vem, probat ni greh, vseen hvala

Law_Enforcer ::

P.S.: Drugače pa. Se kode ne da nikjer dobiti. To so strogo varovane skrivnosti, ki niso na voljo navadnim smrtnikom. In nihče v bistvu ne ve aktivacijske kode in se je ne da dobiti nikjer na internetu.


:D

OZZY ::

Če si res dal 10k in si plačal po prevzemu imaš dokaz, da si dal 10k. Tam je verjetno tudi njegov naslov in vse, kam je treba denar nazaj dostavit. Ti ga pokliči in mu zagrozi z policijo ali pa agencijo proti piratstvu. Pol pa povej njegovor reakcijo. Ampak jaz bi to v vsakem primeru naredu, ker 10k za tak posnet cd je pa veliko preveč.

Sej ne moreš vedet, zakaj ga je prodajal in je lahko hitro rabil denar pa je dal pod ceno.....
Go with the flow.

Dzonson ::

soze, a nenavadnim smrtnikom pa koda je na voljo?

Keyser Soze ::

Ne dzonson. U R as wrong as a human can be. Koda je na voljo samo NEnavadnim NEsmrtnikom. Ha.>:D

Dzonson ::

Soze zbegan si se bolj kot s40, ki je za 10k kupil zjeb*** winse :D

RacMan007 ::

s40: Dej, poglej si zasebna sporočila
Nekaj obvladam, a menim, da vsi ostali skupaj še več kot jaz!

Keyser Soze ::

Na žalost misli da si ti edini, ki mu ni potegnilo dzonson.:) Na forumu namreč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Origin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14326571 (9902) mailer
»

Kje kupiti Windows 7 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6212700 (9305) Pesimist
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120844 (17921) Kwizlord
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214712 (4154) adrian007
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442190 (1708) andrej

Več podobnih tem