» »

Maxtor 80 GB

Maxtor 80 GB

Lombardo ::

Prosim za pomoč.Imam sledeči problem.Zakaj ne morem narediti particij,niti formatirati trdega diska Maxtor 80 GB z Partition Magic 8.0? Vsakič mi napiše tako:There is no active partition in pa error#4 bad argument/parameter.
Pokaže mi celoten disk vendar ne morem narediti nič.Ali je disk še sploh uporaben??? Prosim pomagajte!!!!!!!!!!!!!8-O
Ehmmm............

YenLoWang ::

Ce mas WinXP, pojdi v Control panel, Administrative tools, Computer Management pa mas tam pod Storage -> Disk Management pa probaj tam particionirat in formatirat.

lp, Yen

Lombardo ::

Brez uspeha!V Disk Managementu izgleda,kot bi naredilo vse,toda po restartu je vse spet isto?Imam WinXP Pro.
Ehmmm............

Ch4N93 ::

poskusi s starim dobrim fdisk-om, ki ga najdeš na kakem inštalacijskem cd-ju od starejših winsov (98, ME) oz. na zagonski disketi
Ni nam lahko...

YenLoWang ::

pojdi ma www.maxtor.com in si potegni dolprogram MaxBlast3 for Win in probaj s tem programom usposobit disk.

http://www.maxtor.com/portal/site/Maxto... Downloads/ATA Hard Drives&downloadID=58&displayEULA=true

lp, Yen

Lombardo ::

Thanx vsem.Disk mi je uspelo porihtat z Partition Manager-jem.:) .Problem je bil v tem,ker je bilo na disku polno neaktivnih particij.Sem zbrisal vse,ponovno formatiral....sedaj dela:)
Ehmmm............


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

od 160gb diska prikaže le 32, prvo mi je v partition magic prikazalo 160...

Oddelek: Strojna oprema
201925 (1601) sirotka
»

Težave z diskom

Oddelek: Strojna oprema
151168 (947) `ripper`
»

Splošno vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
6790 (694) All
»

manjka mi 73 GB ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51368 (1256) 5er-->
»

Ko ima hudič mlade

Oddelek: Pomoč in nasveti
71316 (1083) S4

Več podobnih tem