» »

program za test PC komponent

program za test PC komponent

Anze666 ::

Serviser v rač. trgovini mi je rekel, da testirajo komponente računalnika z programom,
ki ga pustijo delovati 24 ur. Zanima me kateri so programi za takšen test računalnika.

bastadu ::

Recimo za testiranje memorije je program memtest, ki se ga ponavadi laufa dalj časa...

PI ::

Po domače povedano, te je serviser na pi.... Nobeden ne testira računalnika 24 ur !
Lp

Moonman ::

Verjetno tega ne počnejo, ko sestavljajo računalnike za "navande" uporabnike. Itak boš prišel nazaj, če kaj ne bo delovalo 100%.
Nekateri pa testirajo in testirajo, ... Sploh, ko sem opazoval sestavljanje serverjev za eno firmo. Prime95, memtest so kar gnali ...


perci ::

seveda, da se testira tut po 24 ur, če je treba - tut čez vikend, če je sila

Soni ::

ram - procesor
ORTHOS
PRIME95
OCCT

grafika
3D Mark
Vantage

perci ::

svaka čast za odpiranje 5 let stare teme

tilinho20 ::

owned. :))

Dejancek ::

Perci:

Kot TP bi lahko bil bolj uvideven, saj s tem kažeš svojo nestrokovnost opravljanja te funkcije.
Tema je res stara 5 let sedaj, ampak dejstvo je, da fant je podal odgovor na zastavljeno vprašanje, tudi za naslednje bralce.
Še večji plus bi mu pa štel to, da fant, ki je sedaj odgovoril zna uporabljati funkcijo ISKANJE.
Sam ti tega ne vidiš, boš mogel še polente pojest.

Zakaj sem te na to opozoril, ker sem administrator in moderator v več kot 5 forumih, ki so obsežnješi in strokovnejši(za razna področja, da ne boš narobe razumel) kot ta.
In to je samo velik + za uporabnika, zgleduj se...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
386878 (6411) ST-777
»

Pokvarjeni RAM ali????

Oddelek: Strojna oprema
403378 (2090) Nesta
»

komp se ob obremenitvah (?) samodejno resetira (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
694166 (3397) Pyr0Beast
»

what tha f... is burn in (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
23110944 (7435) KrCbelca

Več podobnih tem