» »

zmrzal, kljub poletju...

zmrzal, kljub poletju...

bluziver ::

Pomahajte, pomahajte...
Moj Pc mi zmrzuje.Pri vklopu mi kar sam odpre okno za povezavo in če je ne zaprem, mi čez nekaj časa zmrzne, tako da ga edino lahko še fizično resetiram. Poleg tega mi med izvajanjem programov javlja napako v Kernel32, nakar mi tisto aplikacijo zapre.Vse to se dogaja z datoteko s končnico dll.
Duron 700,Soltek SL_75KV,ibm 30gb,...
Sumim pa modem Motorolainterni, saj sem ga inštaliral z velikimi težavami...Kje naj se lotim? Kaj sploh je Kernel 32?
Thanks.:\
  • spremenilo: bluziver ()

Can ::

Za začetek v varnem zagonu odstrani modem, ter zaženi znova. Če ne bo nič bolje modem fizično odstrani iz compa. Naslednji korak je test ram-a.........

bexl ::

Malo spoliri Winse pa bo ,če ne pa ponovno namesti ali pa obnovi sistem
kako je lepo biti glup!!!

bluziver ::

win-se sem spoliral že enih 5x, pa ni nč bolj.

Kriko ::

Sam sem imel težavo z Kernell32, in sem za nasvet prosil eno Italijansko revijo, kjer so mi povedali da je v 95% za tako napako kriv eden od driverjov!!

_Mortal_ ::

Men vedno ko se mi kej sfuka piše da je krive ta Kernel;(;((

bexl ::

Ej, men ni nič druzga ostal kot format c:>:Dpol mi je pa vse delal normalno.Se pa spomnim da sem mel en program ki mi je to povzročal mislim da Netsonic za pospešitev jadranja po netu!
kako je lepo biti glup!!!

bluziver ::

:\ Res je da imam inštaliran NetSonic Pro, in mogoče je da se kregata i IE. Gre že ven... Živi bili pa vidjeli...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
9735 (654) hojnikb
»

Neka napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
111056 (938) primzx
»

Težave v Windows ME

Oddelek: Pomoč in nasveti
7984 (848) karafeka
»

kernel32.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
91389 (1210) alf__
»

Jest mam virus a?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
142343 (2100) Kriko

Več podobnih tem