» »

Peka slik, ki jih Nero ali Alkohol 120% ne podpira.

Peka slik, ki jih Nero ali Alkohol 120% ne podpira.

thief ::

Kako zapeči datoteke (slike) na CD z programom Nero ali pa Alcohol 120%, če to ne podpirata. Namreč, kar nekaj CD sem že zmetal stran, ko sem poskušal zapeči nepodprto sliko. Nekaj se sicer vpiše (v Raziskovalcu ne vidiš nič), CD je pa fuč. Alkohol sicer v takih primerih opozarja, da je treba nepodprtim slikam ročno nastaviti sled..., o tem pa nimam pojma kako se to dela. Za primer naj omenim slike z MDF končnico.
Zanima pa me tudi ali je potrebno zapeči vsebino celotne datoteke, ki jo snameš z interneta. Kako to nastaviš v Alcoholu (Nerotu).

zvitorepec ::

Mdf je sicer image, ampak poleg potrebujes se datoteko mds, v kateri je alcoholu pojasnjeno kako naj snema
HOWGH!

thief ::

Mi lahko poveš kaj več. Kako lahko sliko in datoteko spraviš na en CD z enim vpisom. Še vedno pa potrebujem navodilo kako se pečejo nepodprte slike.

Mavrik ::

Preposto: Rabiš še mds datoteko.
The truth is rarely pure and never simple.

neki123 ::

Al pa Daemon Tools.

zvitorepec ::

Hm, nepodprti imagi...pac niso podprti in jih zato dolocen program ne pozna - posledicno jih tudi ne zna zapeci - logicno. Iz tega je potem tudi logicno, da uporabis prog., ki te datoteke pozna oz. prog., s katerim so bili ustvarjeni.
Glede alcohola: "mdf" in "mds" sta narejena prav z alcoholom in sta pac potrebna hkrati, tako kot npr. "bin" in "cue"
HOWGH!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

.wtf

Oddelek: Pomoč in nasveti
121377 (1129) StratOS
»

Kateri program če imaš končnici .MDF .MDS

Oddelek: Programska oprema
72629 (2125) Hardstyle

Kako posneti BIN & CUE datotek ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
274556 (3862) shemenko
»

Deamon Tool - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
52099 (1966) MP3zor
»

.mdf file z Nerom?

Oddelek: Programska oprema
103578 (3473) garg

Več podobnih tem