» »

Skeniranje več strani enega dokumenta

Skeniranje več strani enega dokumenta

telepilot ::

Pozdravljeni!
Sem v priliki, da skeniram več strani dokumenta (navodilo in načrt), ki naj izpade kot izdelek z enim naslovom (ca 25 strani). Dokument naj bi bil v PDF in naj ga pošljem po mejlu. Imam skener Canon 3200F, ki bi naj vse to omogočil, pot do izvedbe pa mi ni znana. Do sedaj sem skeniral le slike, ki so imele vsaka svoj naslov oziroma številko ali tekoči datum. Mi kdo lahko da kakšen napotek...? Delo naj opravim do ponedeljka!
LP

telepilot ::

Skenirati strani ni težava. Kar izpadejo v PDF in dokaj lepe. Ob 300 dpi ima stran ca 20k, kar tudi ni preveč. Težava je v tem, da strani niso povezane, ampak kot samostojen dokument, jaz pa bi želel da so v enem dokumentu tako, da kadar pritisnem na levem robu na tubnail (ali kako se že reče) prikaže miniature vseh strani in potem s klikom na posamezno stran le-to tudi odpreš.
Mi kdo lahko da kakšen nasvet?

ali3n ::

Adobe Acrobat (6.0 celotna verzija - ne samo Viewer) ima na voljo tudi "Create PDF from multiple documents"... večih gif, jpeg, eps, dwg...
---edit
celo opcija "from scanner" je

će je kak freeware software s podobnimi lastnostmi, pa žal ne vem.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

telepilot ::

ali3n!
Uspelo mi je skeniranje po tvojih napotkih. Sedaj me zanima, če je možno 6 skenov načrta združiti v enega.

ali3n ::

photoshop?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

telepilot ::

Ideja! Kaj bi misli brez idej? PS komaj preučujem (angažirano). Pred seboj imam knjigo o PSu od Pasadene (slov.580 strani) Je kašna bližnjica v tem PS?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako nastaviti velikost slike v pdf formatu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171725 (1408) opeter
»

Elektronski računi 01.01.2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6119895 (12400) prtenjam
»

PDF to WORD

Oddelek: Pomoč in nasveti
173253 (2421) b3D_950
»

Britanska vlada razmišlja o prehodu na OpenOffice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
7825471 (22386) KoKi
»

EPUB vs PDF na tablicah, prodaja e-knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
455708 (5191) Gandalfar

Več podobnih tem