» »

AMD & DDR

AMD & DDR

EvilK|NG ::

Zanima me če se že splača kupiti novo osnovno ploščo z DDR podporo, da ne bo pol tko bom kupu pršu domou vse sestavu ves vesel k bo vse delal good šel na internet na stran Slo-Tech in zasledil v novicah Prihaja nov Ram , al pa kej podobnega.

Sedanje komponente: ABIT KT7A , Duron 800, 192 MB 133MHz rama.
Play your Cards Right !

OldSkul ::

Še zmeraj ne ker enostavno je vse skup prepočasno!
Še mal počak na Palominota pa še par cekinov pršpari pa si boš mogoče lahko je bolšega kupil!!

ChiefThunder ::

sedanja konfiguracija je čisto uredu.... rajši počaki na palominota pa orenk ddr plate.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Stra ::

Res je, tako konfiguracijo, kot imas... Ne vem kaj hoces vec.. :D

msmiha ::

Pomojem se še ti Palomina ne bo splačalo kupit. Jaz mam podobno konfiguracijo ko ti le, da mam 320 RAMa in pa Durona 800@1017 pa bom počakal na Bartona!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Loki ::

Kaj so sploh Bartoni?
Nasledniki Duronov?
I left my wallet in El Segundo

msmiha ::

Očitno nisi spremljal novic kakšen mesec nazaj. Bartoni so nasledniki Thoroughbred, ti so pa nasledniki Palominota. Bartoni naj bi imeli SOI tehnologijo Thoroughbredi je pa naj ne bi imeli. Bartoni bodo baje izšli leta 2002 v tretji četrtini. Thoroughbredi pa v drugi četrtini.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

EvilKing ce bos zamenjal trenutno konfiguracijo za DDR ram (in bos pustil enak procesor), se ti bo poznalo kvecjemu 5-10%, vsaj tako je po mojih testih, tako da SE NE IZPLACA.

Menjavat trenutno solidne masine zaradi DDR rama je najvecja glupost kar lahko naredit. Druga glupost je v TEM TRENUTKU kupovati racunalnik. Jaz osebno bom pocakal do konca tega leta/zacetka naslednjega, da pridejo Northwoodi, Palomini in podobno, pa bomo takrat videli.
Artificial Intelligentia

OZZY ::

Ja samo cene ddr rama tako ali tako padajo in verjetno še bodo. Če maš denar kupiš če ne pa se da preživet tudi z navadnim SDramom.
Go with the flow.

msmiha ::

Ko bo DDR ram padel na približno ceno SDR se ga bo splačalo kupi prej pa ne. ker če boš kupil rame jih boš kupil tak vsaj 128 če že ne 256 kar je pa potem velika razlika v ceni med SDR in DDR
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

gorenc ::

luni in ostali; hvala!! ste me prepricali da sem danes cel dan prezivel pred racunalom in po netu iskal primerjalne teste razlicnih sistemov.

prisel sem do zakljucka da se mi vse skupaj zaenkrat se ne splaca.
thanks prisparali ste mi denarja za nekaj deset gajb piva:\

Stra ::

Torej kdaj se dobimo, da nacnemo tiste gajbe? :D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor za mojo matično?

Oddelek: Kaj kupiti
301796 (1296) boštjan
»

Kateri procesor je odklenjen?

Oddelek: Navijanje
211550 (1268) kuglvinkl
»

AMD XP proci,...

Oddelek: Kaj kupiti
432206 (1362) SlaveMaster
»

Kdaj ddr?

Oddelek: Strojna oprema
5973 (874) asPeteR
»

se splača ddr?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11986 (780) OZZY

Več podobnih tem