» »

je plata K8Upgrade-760GX dobra?

je plata K8Upgrade-760GX dobra?

Morph3us ::

Nasel sem idealno Maticno plosco ki mi recimo da po tehnicnih kriterijih ustreza, cenovno pa tudi.Uglavnm zanima me ce kdo ve kej o tej plati ce je primerna za navijanje in kakksne so kaj njene ocene?

hvala

lp

Dr_M ::

ce hoces navijat, glej plate namenjene temu.
ce ti je pa popolnoma vseen kaj utaknes v ta comp, pol se pa ze mogoce da razmislat o tej zadevi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kinetik ::

Mislim da ni ravno vrhunec za navijanje, ampak predstavlja všečno zadevo za low end, ko ga bodo K8 serije dosegle. Aja še menda editni test ki mi ga je našlo na googlu klik je pa solidno hitra po testu sodeč.
nic pametnega nimam za povedati

Morph3us ::

Je gigabayt GA-K8NS bolsa od te...nasplosno?aja pa baje se pojavlajjo pr tej maticni( GA-K8NS) pa a64 3000+ neki problemi z dual channal pr ramu....tko da prou zarad tega gledam za kksno drugo plato.

Dr_M ::

s754 in DC?? nekak NE!!!
DC je pri 939 in 940.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boki_ ::

S754 nima podpore za DC, sej itaq tut ne pomaga kej dosti pri pohitritvi.
I'm back

Shark-357 ::

jaz mam Ga-K8NS in je super za svoj denar navija se zelo solidno tko da bi jo kar priporočal:D

Morph3us ::

Okej ocitno nism kul povedu. Ce mas pac dva ramam npr. 512 pri tej plati(Ga-K8NS), ocitno ni to DC, uglavnem se pojavlajo napake oz. plata ne zazna obeh ramou tako kt bi mogla(od 1024rama zazna 768).Je to res al ne?
lp

celada ::

za to plato so porocal probleme s dvema ploscicama crosairjovih ramov sam naj bi blo resen v novejsih biosih, a z drugimi tipi ramov sploh niso kukr jst vem porocal problemov.

Shark-357 ::

Kar se plate tiče moja nima nobenih problemov z rami in sicer sem probal vse biose od F3 do F7 najbol pa dela z F7 verzijo sem pa tudi sprobal par različnih ramov in sicer PQI,GEIL,V-data,Kingston ter še en noname z hynix čipi (vsi pc3200)in vsi so delal brez problema najdalj sem pa prišel z Geil in PQI rami kateri trenutno delujejo na 240 fsb(480mhz) 3-4-4-8 na 220fsb pa delajo na 2.5-3-3-6

Zgodovina sprememb…

celada ::

na keri voltazi to, aja a uporablas box hladilnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: celada ()

Shark-357 ::

voltaža procesorja je privzeta se pravi 1.5V na ramih pa 2.7V(240fsb) oz 2.5 za 220fsb uporabljam pa box hladilnik temperature so od 33idle do 44 full load po laufanju prime95 6ur

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navil Athlona 64 FX venice z gigabyte GA-K8NF-9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
836066 (4187) S!lentHunter
»

Ne gre naviti A64 3000+ ? Pomoc ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
535166 (3980) Cranchi
»

Kompatibilnost RAM-ov na A64 platah

Oddelek: Strojna oprema
252659 (1876) sonac
»

GIGABYTE K8NS PRO

Oddelek: Kaj kupiti
111013 (915) Zlate
»

MSI K8N NEO PLATINUM FIS2R ali MSI K8T NEO-FIS2R

Oddelek: Kaj kupiti
461636 (1095) nodes

Več podobnih tem