» »

FTP

FTP

nytro ::

Zanima me kako lahko pobiraš musko prek ftp- ja namreč na netu sem dubu stran ki ti napiše sam ftp naslolv za posamezen komat
vendar nevem kašn program morš imet za to.En ftp progam mam sam ga neznam uporabljat, zato prosim če mi kdo to mal bol razloži.

Kekec ::

Rabis en FTP client programcek ka pa vem cuteftp naprimer vpises ip password, username in vse ostalo deluje skoraj tako kot kak explorer..evo tko na hit

matic ::

Vse skupaj lahko odpres tudi v explorerju.. primer: ftp://ftp.imeserverja.com ali ce imas podan stevlke (ip) ftp://193.0.0.0/ in ce imas podano se username in geslo milsim da moras napisati priblizno takole: ftp://193.0.0.0@username in za geslo potem sam vprasa.. se pravi samo dodas "@username". Ce imas se podana vrata(port) pa mislim da moras dodati ":port" primer ftp://ftp.ime.com@username:21 obicajno so vrata 21.

Je pa ko spoznas zadevo bolje uporabljati kak CuteFTP ali WSftp (ki je brezplacen. poisci ga na yahoo, cuteFTP dobis demo). S takim programom nastavis se razne fore kot je da odklopi on neta ko konca.. naredis dolocen razpored downloadanja z razlicnih serverjev, vidis vse podatke prenosa.. kjer predvsem pomagajo errorji - razlogi zakaj stvar ne dela. Pri teh programih imas tudi malo vec nastavitev, kos je vpisovanej vrat, kater direktorij na zacetku odpre na strezniku in tvojem racunalniku, kak dostop uporabi itd. Cesar za zactek ne rabis.. s podane strani prepises host(naslov), port(vrata) ce so podana.. cene ostane enkao kot je v programu po defaultu (21) username in pa geslo ce sta drugace uporabis anonymouse dostop!
To bi bilo tako na na dolgo v kratkem nacinu :D:D!

nytro ::

ok zdej sm pogruntav kako z cute ftp- jem
sam mi pa neče komada downlodat. napiše mi you dont have enuugh credits al neki tazga you nead to upload :3365657 k tko nekako ja sam mi ni neč jasno.

SmiLe_ ::

To pomeni, da ima ta FTP upload-download ratio. Se pravi če ima FTP npr. 1:2 ratio, moraš za 1mb downloada, uploadat 2 mb, za 4mb DLja pa 8mb in tako dalje... nekateri FTPji imajo še dost višji ratio 1:4 ali celo več, kar je bedarija. Seveda govorim o warez in podobnih zadevah.[Sm|Le]

Igor ::

ratio so ponavad obratni kot si napisal
za 2 mega dl ul 1 mega oz 3:1 5:1 10:1 ...
drugac je pa puno fre ftp oz pubov samo znajdt se je treba ..

blagor ubogim na dnu ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dreamwaver ftp...

Oddelek: Izdelava spletišč
71224 (1172) Sp00n
»

Volja- ali moraš imeti program da uploadaš fajle za spletno stran?

Oddelek: Omrežja in internet
181218 (1009) Spajky
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392218 (1862) Klemenn
»

BulletProof FTP server

Oddelek: Programska oprema
6871 (777) PaJo

f2s

Oddelek: Omrežja in internet
81041 (937) Simko

Več podobnih tem