» »

Telemach&Proxy

Telemach&Proxy

Jux ::

Mene pa zanima a ma kdo mogoce kaksen socks4/5 proxy k bi ga delil z mano. Prosm folk, zdele so mi skenslal en proxy, jst bi si pa snel zadnjo distribucijo Mandraka z neta in tale 100MB omejitev ni porok za kul zivljenje.
Ce se me kdo usmil, naj mi posle email:
stric_jux@hotmail.com

PaJo ::

To ti nebo vsakdo kar tako naredil, ker prvo mu ti s tem krades njegov link, kod drugo pa so taki proxy riziko za vdor in DOS napde;(

Tako da razmislja da vzames kaki drugi paket pri Telemachu;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

Pajo: naj se grejo ISP-ji jebat. Če se le da bodi bolša svinja kot oni.

Za proxy probi se zdilat na kakšni šoli.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PaJo ::

Ja no samo moras gledat kake so razmerej pri nas in da za en usivi 512kbit link firme placujejo kar lepo vsoto na mesec, ti ga pa pri enem kabelskem operateru dobis za 7 jurjev na mesec, kar se meni zdi uber ugodna zadeva, tako da nevem zakaj se vsi tolko pritozujete;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

osebno imam dial-up zato jebem mater vsem ki imajo cable ali pa celo xDsl :)

Ampak še vedno ne vidim razloga za plačevat nekaj kar mi ne rabi. In če si mi ne bomo pomagali med sabo ampak pametovali bo kriza.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

cyber ::

jux kupi ta nov softwere power pa dobiš celo verzijo mandraka zraven mislim da je verzija osem pa boš samo ob 900 tolarjev.

Uporabnik ::

za take stvari pa res ne rabš proxyja... itak so veno mirrorji v sloveniji


ftp://ftp.amis.net/pub/Linux/Mandrake/8.0/i586/

Jux ::

Pajo, dobr ves, da se najbl splaca met unlimited paket&en proxy nekje. Ful cenej je, pa glede na to da mam jst se kr sreco z hitrostjo povezave tud hitrej.

No uglavnem vsake pomoci bom hvalezen.

PaJo ::

ja saj se strinjam da se glede hitrosti najbol splaca met ta paket, pa tudi sam bi pomagal ce bi lahko kako, samo zal nevem kje kaksen pameten proxy dobit, zal;(

Tako da me ne narobe razumet da ne zelim pomagat, samo pac povem da vam zavidam ker eni maste kabel pa se bunite, eni smo se p azmeraj na tem ku***** DialUp-u;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

Pajo: greva pit skupaj :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PaJo ::

Lahko... povej kdaj mas cas pa kje se dobimo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JXS ::

Jux: če bi ti bil kej priseben, bi na njihovi strabi našu tud to da je 8.0 ver v slo, pri amisu na ftpju. sicer pa nevem zakej ne uporabiš telemachovega proxy saj se ti šteje kot slo promet, ki je zaston.8-O

ftp://ftp.amis.net/pub/Linux/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amis problem

Oddelek: Omrežja in internet
5850 (733) Bakunin
»

paket Amis 10mb download hitrost 30kb

Oddelek: Omrežja in internet
243180 (1910) Rippy
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
423013 (1690) Robert_S
»

Blokirani porti pri dostopu na slo-tech.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
607065 (5574) MrStein
»

Linux rookie

Oddelek: Operacijski sistemi
241953 (1531) dr.J

Več podobnih tem