» »

Zaščiten PDF

Zaščiten PDF

Beau Gosse ::

Zdravo!

Dobil sem PDF datoko, jo hotel odpreti v Corel Draw (in potem še nekaj podobnih programih) pa je nisem mogel, ker je file zaščiten (proti spreminjanju, ipd.), kode pa ne vem. A vseeno obstaja kakšen način, da bi lahko spremenil tekst?

Namreč gre za navodila, ki jih moram prevesti v slovenščino. Notri so tudi določene slikce, ki prikazujejo kako stvar povezat. Seveda grem lahko stvar skenirat, ampak rezultat ne bo preveč kvaliteten, pa tudi časa bom porabil za popiz...:'(

Lepo prosim za pomoč, ker morm stvar zrihtat v slabih 2 dneh.

LP

BeauGosse

McHusch ::

Advanced PDF Password Recovery.

Beau Gosse ::

A se da kje na netu dobit zastonj verzijo tega programcka in ne samo trial?

McHusch - hvala care!

LP

sinko999 ::

Ni? ni ve?no !

Beau Gosse ::

Ja tale ti ga pa sam polovico prevede;(( ;((

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

lopov ::

Obstaja kaj podobnega za e-book?

Imam jih polno, a so omejeni s stevilom kopij in se ne bi prevec zajebaval, da ne ostanem brez vsega (seveda jih lahko se 1x kupim ...).

b.

Beau Gosse ::

OK!

Nekje sm slišu da obstaja programček, ki ti omogoča da dejansko spreminjaš PDF fajle. A morda ve kdo kako se imenuje?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

sinko999 ::

Ja je reče se mu Adobe Acrobat in ne da se vse lepo popraviti z njim dostikrat je lažje vse skupaj narediti DTP-ju pa potem vreči v pdf obliko.
Ni? ni ve?no !

bastadu ::

Brez rožic prosim!:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

sparc49 ::

Nekoč sem odpravil zaščito proti tiskanju PDFa tako da sem tiste strani kopiral v nov PDF. To sem delal s preizkusno (30 dni) različico Acrobat Professional 6.0, ki je na voljo tukaj.

bastadu ::

Nekoč sem odpravil zaščito proti tiskanju PDFa tako da sem tiste strani kopiral v nov PDF.
To narediš bolj težko, če imaš zaščiten PDF zaščiten tudi proti kopiranju...

sparc49 ::

Zdi se mi da sem uporabil ukaz Extract pages ali nekaj podobnega, Acrobat me je opozoril da bodo varnostne nastavitve izgubljene, te izluščene strani pa so se dale tiskati. Kako pa je z drugimi zaščitami pa ne vem.

Gandalfar ::

ja, sam verjetn si mel kodo za full access in ne samo read-only

Beau Gosse ::

Situacija je sledeča: uspel se mi je znebit gesla, ampak potem ne morem odpret stvari s Corel Draw, ker je fajl kao corrupt:\ :\ .

Zdej pa čakam, da mi prjatu prnese Adobe Acrobat, pa bom vidu če bom lahko kej naredu!

LP

P.S. Moderator sorry:D

Zgodovina sprememb…

sparc49 ::

Sem preizkusil, Extract pages ni omogocen pri dokumentih, ki so zasciteni proti spreminjanju.

H_man ::

in kako ti je uspelo?

Gandalfar ::

ce je samo flag nastavljen lahko s pohekanim ghostscriptom naredis extract.

Ce je encryptan z acrobatom bos mogu pa creckat

Sumo ::

Kaj pa če bi probal v Linuxu odpret ta fajl? Jaz sem tam brez problema natisnil pdf, ki je bil kao zaščiten proti tiskanju :)
Če pa sploh obstaja Linux program za urejanje pdfjev, pa nisem ziher.

Gandalfar ::

pdf2ps :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pdf format - problem - nujno :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
142015 (1693) Azzi
»

.pdf - kako shraniti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81633 (1507) bosmla
»

Printanje v AdobeAcrobatReader 7

Oddelek: Programska oprema
152415 (2202) opeter
»

PDF -Ali se da PDF tekste namenjene samo za ogled skopirati v urejevalnik besedila?

Oddelek: Programska oprema
81582 (1435) mzupin
»

Izdelava PDF daotek z Adobe Acrobat?

Oddelek: Programska oprema
71711 (1524) boyan64

Več podobnih tem