» »

Katere PC3200 (DDR400) rame?

Katere PC3200 (DDR400) rame?

bastadu ::

Po forumu je polno nekih tem, iz katerih pa ni mogoče priti do kakšnih pametnih zaključkov... Se pravi, mene zanima, katere rame si naj kupim za delovanje v sožitju s P4 3GHz (čipset i875). Zadeva ne bo namenjena navijanju, rabim pa 2 × 512MB ploščka... Nekaj sem gledal za Kongstoni.
Hvala za vse odgovore!

P.S.: Kot podvprašanje me zanima, kje kupiti?:\

MEDENA ::

TWINMOS mlacom cca 21K pa mir...

bastadu ::

TWINMOS že mogoče, ampak Mlacom nikakor, ker imam z njimi obupne izkušnje (sploh glede garancije)...:\
Sicer pa katere Twinmos-e se splača vzet (verjetno ne obstajajo samo eni)? Kakšna je razlika med Twinmos in Twinmos/Winbond? Kako se pa kaj obnesejo Corsair rami?
Še kakšni predlogi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Sami ::

TwinMOS/Winbond so hitrejši od navadnih TwinMOS ramov in se navijajo precej bolje. Če ne misliš navijati pa kupi kar ene no-name rame, škoda dnarja za recimo TwinMOS, Geil, Corsair, če ne misliš navijati.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

no-limits ::

bastadu: kakšne pa so konkretno te slabe izkušnje pri Mlacomu? Namreč jaz nameravam kupiti nekaj komponent tam.

bastadu ::

Kupil sem rame, za katere je bilo na strani napisano, da imajo 3 letno garancijo, ko so mi jih poslali, pa je na računu bila napisana 1 letna garancija... Potem sem jim poslal mislim da čez 5 mailov in v zadnjem malenkost zagrozil z inšpekcijo... No potem pa so le nekako poslali nov račun s 3-letno garancijo. Tako da jaz robe, od katere je bistvena garancija, pri njih ne bi kupoval... Je pa po tem forumu veliko, da ne rečem preveč tem, v katerih Mlacom totalno popljuvajo...:\

no-limits ::

Hmm sam jaz bom tam kupil Hitachi disk in Bartona mobile..nikjer drugje pa nisem tega zasledil, razen v e-misija.si sam newem kako je tam z naročili itd.

LP

Sami ::

Tudi jst in pa moji frendi smo imeli v Mlacomu par težav zaradi garancije, moreš jim mal težit in pa tud zagrozit, če je treba pa popustijo...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje kupit...

Oddelek: Kaj kupiti
171155 (876) Jochaan
»

Corsair vs all other memory moduls

Oddelek: Kaj kupiti
221625 (1207) Dr_M
»

Corsair RAM: 333MHz ali 400 MHz

Oddelek: Kaj kupiti
91516 (1403) BoLhCa
»

Mama plata ABIT NF7-S VER. 2.0

Oddelek: Kaj kupiti
111368 (1095) monster-x
»

Kaj kupiti, pod nujno

Oddelek: Kaj kupiti
71081 (991) boštjan

Več podobnih tem