» »

Msi ali asus

Msi ali asus

DEFA ::

Zanima me katero osnovno ploščo naj kupim msi k8n neo platinum fis2r ali asus k8v se deluxe socket754 via k8t800 za procesor amd 64 3200+? Zanima me tudi če je radeon 9800pro 128 mb dvi+tv-out (256bit) vredu izbira ali mi priporočate katero drugo grafično kartico...

PARTyZAN ::

Vzami MSI K8N Neo Platinum ;) glede grafične bi se pa dost splačal dodat še par jurjev da si nabaviš navadno GF6800

Jonnyy ::

Jest mam doma 3 MSI plate vse delajo bp. Tko da kr MSI. Z asuskam pa nimam izkušenj.

EMET ::

MSI !

Sami ::

MSI:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

slovenec2 ::

veselim se vseh teh nasvetov, ampak nekaj mi gre na jetra, kaj če bi kdo od vas napisal tudi kakšen argument, v končni fazi ne gre za anketo, kjer bi samo Asus al MSI obkrožil.

Povejte MSI in ZAKAJ! in zakaj NE ASUS.

OK? :)

Zgodovina sprememb…

GUFY ::

Če se ti prav prekleto ne mudi z nakupom, raje malo počakaj, saj se baje pripravlja članek o soketu 745 platah in tam bo tudi bolj podrobno razloženo zakaj je katera od matičnih plat boljša oziroma slabša.

DjTonic ::

Nforce 3 250gb je boljši chipset za navijanje, kot pa k8t800. Msi-ju pa je pa s to različico plate kar posrečilo, saj se navija presenetljivo dobro prejšnje plate pa niso slovele kot nevem kako overclockatibilne. Tudi kakšno stvar so naredile po svoje. Daleč najboljša plata za navijanje pa naj bi bila nova DFI-jeva za Socket 754 ter 939 na NF3 250gb.

Če neboš navijal je vseeno katero kupiš.

slovenec2 ::

ja o tejle DFI sem že slišal govorit, samo baje je še nimajo pri nas, al celo da je še sploh ni! Kaj je res od tega? (govorim o DFI Lanparty, ki ste jo omenli zgoraj).

Pa še to: ali ni nenavit sistem z KT800 hitrejši od nforce3?? druga tgodba je navita stvar.
Jaz sem kupoval plato, enkrat v začetku leta, pa je bil Nforce3 kanta proti vii, a sedaj so kaj boljši, al pa je priporočeno vzet nforce3 le ker se boljše navija???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plošča, proceror, RAM..

Oddelek: Kaj kupiti
171355 (1245) AndrewSmith
»

Kompatibilnost RAM-ov na A64 platah

Oddelek: Strojna oprema
252652 (1869) sonac
»

Katero plato za 939 priporocate (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604175 (2754) VASkO
»

Katero matično?

Oddelek: Kaj kupiti
151248 (1009) Oblivion
»

Plata za athlon64

Oddelek: Kaj kupiti
361562 (1127) Zheegec

Več podobnih tem