» »

Macromedia Dreamweaver MX 2004

Macromedia Dreamweaver MX 2004

hostar ::

Živjo,
zanima me če je knjiga "Naučite se Macromedia Dreamweaver MX v 24 urah" dobra za popolnega začetnika v ustvarjanju spletne starni. In če ni a mi lahko predlagate kakšno drugo možnost. Lahko tudi internetno stran.
Hvala

JOKER ::

Knjiga je za moje pojme PRVA LIGA ! Ampak ne je kupovat, temveč v knjižnici si jo sposodi.
Tukaj pa lahko še malo pogledaš.
________________________________________________________
Ka te češ ....

hostar ::

Hvala za odgovor,
samo mene še vedno zanima če je dovolj posplošena, da jo uporablja začetnik.
Hvala

webfreak ::

Jaz sem si jo nabavil (bil sem popoln začetnik -> nesem mel pojma o pojmu kaj HTML pomeni) in mi je kar dobro objasnila pojme izdelave spletnih strani. Toda verjemi, da je napisana tako enostavno, da jo kmalu ne boš potreboval več kajti zajete so samo popolne osnove. Tudi jaz ti svetujem, da si jo enostavno izposodiš v knjižnici in jo predelaš.

Prav tako pa je W3C prav tako dobra e-knjiga :D

menson ::

Eh. ne rabiš nobene knige. Ti se sam nauč uporabljat .dwt, editable region pol bo pa itaq vse samo po seb pršlo:D Za grafiko pa uporab Macromedia Fireworks MX-easy in uporabno.

flaksor ::

Ja ne sej je res tak jaz sem začel v notepadu !!!Učil me je prijatelj iz SERŠ-a in morem povedat da nisem vedo takrat kaj je HTML ali bilo kaj podobnega on mi je pokazal osnove potem pa samo kombiniranje in vaja!!!Potem mi je to samo prišlo v glavo in se nisem več bal uporabljati nobenega profesionalnega programa kot je Dreamweaver !!!Sedaj delam še samo v tem ker je druga za en k*** !!! npr. http://www.pissdrunks-cs-clan.tk ta page mi je do zdaj najbolj všeč kaj sem jih do zdaj izdelal !!! Bye and good luck!!:)

garg ::

Ja knjiga je 100% ok. Ne bo ti potrebno prebrati vse. Dva ali tri poglavja in ti bo že kr "ornk" šlo! :D Jst sem iz Front Pagea šaltal na Dreamweaver glih z isto knjigo. Dva dni nategovanja in to je to!

menson ::

brincen2 a si zihr prav napisu naslov? men noče odpret. nej še kir pove svoj naslov spetne strani.

Jan987 ::

mene pa zanima al je ta knjiga uredu kombinacija z macromedia studio 2004 k je bla izdana že leta 2002?

Jan987 ::

aja pa zanima me tud kaj ste pol znalko ste prebral knjigo?

Jan987 ::

ja a r4es nobeden nima pojma?

tzupan ::

html za telebane, baje je dobra, jst sm meu za OIV v soli in zdej obvladam. ce rabis instrukcije se oglasi na www.planika.net.

lp
pozdrav, tomaz
-------------------------------------------------------------------------
gsm 040 719 917

Jan987 ::

ne. Tega v šooli ne rabm. To me sam tko mal za svoje znanje zanima!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje najti navodila za homepage

Oddelek: Izdelava spletišč
71328 (1116) <°))))<
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383057 (2279) Highlag
»

SLO navodila za Macromedia Dreamweaver MX 2004

Oddelek: Izdelava spletišč
81829 (1437) Rafter
»

Ocenite mojo spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
311991 (1600) Brilko
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885887 (5075) webfreak

Več podobnih tem