» »

EKSES FLOD???!!!

EKSES FLOD???!!!

-=/Law_007\=- ::

no, neki mi en na ircu teži, pol pa jest njem nazaj... itd. pa mi prau, de me o dol vrgu (tip ni mel @)... - sklepam, de je nek lamer, ko me hoče nukat... no in mu praum, nej proba, bil sm prepričan, de mu ne bo uspelo, kr mam instaliran firewall - me nihče ne nuka... no čez neki časa mi napiše disconnetted, al neki... excees flood!!!!! mislim, vem, če neki ponavljam - ampak, nism floodu, ampak, kak je to njemu uspelo NA MEN naredit... prosu sm ga naj ponovi, in vsakič je delal...
No, če kdo ve, kak je tis to naredu bi bil zlo hepi, če bi mi povedu...

HVALA!
LEP POZDRAV!!! ------------------------------------------------------------------ K R N E K I !

DC- ::

To je še en način pucanja folka iz irca gre pa za to da ti z nekaj kloni nabije ping ali pa text in ti ne moreš sprejemati tako hitro in te disconnecta

DC-

`DoC ::

He he otroci, kje so tisti časi ko smo mi to počel...ah... no u glavnem gre se zato, da ti je model nabil na tvoj DNS preveliko količino podatkov (package) oz paketkov in te je zarad tega diskonektal. Teh programčkov imaš po netu vse polno, pred njimi je pa 100% zaiščita samo bnc/psyBNC.:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

lordgreg ::

če praviš, da si za firewallom in da si vseeno letel, potem te je frajer verjetno pofloodal. kaj storiti v takem primeru??

-> redno delaj log fajle (te ti dela mirc po privzetem). poglej tudi njegov IP preko DNS možnosti in pa whois. vse skupaj lepo pošlji njegovemu ISP-ju. (kateri je, vidiš v njegovem naslovu - address). zahtevaj odgovor. kaj kmalu se bo potem zgodilo, da mu bodo izbrisali račun. to pomeni: nioli več dostopa preko tega ISP-ja.. kaj pravbiš?

Loki ::

S temu, da je pri zadnji moznosti zazeljeno, da mas original Winse > "za vsak slucaj", ce ti pride kdo od njih...

Sicer mas pa v Mircu flood protection.
I left my wallet in El Segundo

lordgreg ::

ampak integriran flood protection ne ponuja veliko funkcij... glede M$-ja pa... -> ne ga srat.. kateri od M$ja pa še hodi na slovenske kanale oz si serverje... jaja.. saj vem da obstaja tudi M$ slovenia, ampak to ni izgovor ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iptables problem z SSH

Oddelek: Omrežja in internet
121885 (1739) sverde21
»

[Linux] Noče se povezati z ADSL

Oddelek: Operacijski sistemi
402079 (1548) sverde21

war cloni za tejkanje

Oddelek: Omrežja in internet
81182 (1025) fiction
»

Irc Bot(i)

Oddelek: Omrežja in internet
121349 (1195) CaqKa
»

mirc zaščita

Oddelek: Pomoč in nasveti
211946 (1704) Izak

Več podobnih tem