» »

Električni pomik stekel za avto(home made

Električni pomik stekel za avto(home made

eXtreme ::

A je kdo ze delal sam elektricni pomik stekel za avto... Zaradi vgradnje zvocnikou v sprednja vrata imam le se to izbiro da sam naredim elek. Pomik... :O kaksen motorcek? Kje ga kupiti? Prosim za nekaj info. Lp

_pobesneli_ ::

jaz se trenutno ukvarjam z istim problemom....najbolje je pomoje če greš na kakšen avtoodpad pa poiscem motorje pa stikala pa bo :>
tako bom jaz naredu ko bo čas

T0RN4D0 ::

Po mojem tud avtoodpad pa poiščeš pa gas. Najbrž najenostavneje in najceneje. (hehe kolega si je zrihtu za golf 1 el pomik stekl pa centralno na dalinca iz odpada >:D )
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

eXtreme ::

Jest sm ze veckrat hotu na avtoodpad ksne dele iskat ce ne druzga pa u kran ni nc pametnga... Kje je u lublan ksn avtoodpad da je kokr tolk "bogat" s saro... Pa kuko to laufa a oni odsraufajo dele pa ti jih prodajo? K vcasih sva s frendam hodila pa si nabrau pa nesu edin ces biu posten si nesu pokazat pa tij zaracunu unih 500 tolarjev... ?8-O

Frgazor ::

ma klinac... na avtoodpadu najdeš kvečjemu zguljeno kuplengo al pa ročko za žmigauce od prastare fieste... fensišmensi zadeve grejo še preden pride avto do odpada :) sem že iskal kej zase, pa ni šans.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721993 (9092) donvito
»

Kje blizu kranja avtoodpad

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
147410 (7153) frenk
»

VODNO HLAJENJE: radiator in blok... ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101142 (875) Tic
»

vodno-hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271819 (1392) tec
»

Kovinski ventilatorji

Oddelek: Kaj kupiti
101513 (1385) alien-w

Več podobnih tem