» »

Drop down meni

Drop down meni

TICKO ::

Ker obnavljam neko stran, in ker stranka želi dropdown meni, in ker nisem preveč dober v javaskriptu, in phpju, bi prosil ce mi lahko kdo pove kk bi naredu dropdown meni. na hotscripts sem jih pregledal ze 50 ampak nekako ni noben uporaben.

Pa mislim da se v DWju tudi da naredit najbolj preprosto ta meni, sam sem nekako pozabil kje tocno...

meni naj bi vseboval 5 glavnih gumbov in potem v drugem 3je podmeniji, in v četrtem 2 podmenija...

Pa zanima me kako bi naredu da bi bla velikost celotnega menija 640px višina pa okrog 30-40px. Vsak gump pa naj bi bil 128px.

hvala
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

Groovy ::

Sothink DHTMLMenu je ql zadevca. ni se treba prou nič matrat, pa kar lepo izpade...
pa shareware je, ampak v tistih 30. dneh boš pa ja menu spacal skup :O

Priporočam,seveda če ti je Flash tuj.
I am the captain of my soul

ješ ::

TICKO ::

uporabu sem kr Sothink DHTMLMenu, in je res zelo uredu programcek.
Hvala

aja pa da še pokažem kaj sem naredil: http://plesni-studio-kaly.com

Komentarji?
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

Tody ::

Zelo umetniška zadeva na zelo počasnem serverju ... Meni osebno sploh ni všeč.. Tista zgornja slika je Prevelika... menu je nekam grd in vsebina se občutno premalo vidi...

Iztok Smolic ::

Stran je grobo povedano neprijetna za pogled. Zakaj?
Ker nimas nobenega pravega stila na strani. Ralicni fonti, ralicne barve pisav, razlicni linki celo podlage za text!
Drop Down meni je grd, font in barva le njega v glavi zgresena, noga je grda. Nasplosno amatersko narejena stran ... zal, toda malo si poglej strani po netu .. aja mislim da ti stvari kot so design in css neznane. Za stran z toliko vsebine bi se dalo narediti marsikaj boljsega!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dinamični PHP dropdown

Oddelek: Izdelava spletišč
151419 (1089) emo panda
»

CSS problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
519374 (7173) nuuush
»

Vrhnika2004.naspletu.com

Oddelek: Izdelava spletišč
231338 (949) alesrosina
»

asp-problem z datumom

Oddelek: Izdelava spletišč
111310 (1174) Old-Death
»

PHP/HTML strokovnjaki help!

Oddelek: Izdelava spletišč
261745 (1456) TheHijacker

Več podobnih tem